Magandalara karşı kendimi nasıl koruyabilirim?

Son düzenleme:
Adam sarhoş gibi davranıyor muydu? Bazen böyle insanların kafası bir milyon olabiliyor.
Hayır. Bilinci yerindeydi ve hızlı davranıyordu. Sarhoş olsa bir tık anlarım da, bu öyle değil hocam.

Bana niyeyse adam sarhoş gibi geldi o adam cezaevine girmek istese abisiyle ayni kogusda gelmeyebilir.Bir de şuana kadar kesin yerdiniz gibime geliyor.Bence adami ekip olarak toplanıp temiz bi korkutun.Girecekse bile size yamuk yaparak girmez.
Sarhoş olduğunu düşünsem bu konuyu açmazdım.

Son düzenleme:
Hayır. Bilinci yerindeydi ve hızlı davranıyordu. Sarhoş olsa bir tık anlarım da, bu öyle değil hocam.

Bu kadar sapkınlık yapacak kadar sarhoş olsa anlarım. Lakin hiçte sarhoş gibi değildi. Sarhoş olduğunu düşünsem bu konuyu da açmazdım.
Zaten kıl bir tipse çok da bilincini kaybedecek kadar içmesine gerek yok onun dışı bıçağı nasıl engelleyeceksin saplamak istese bana kafası güzelmiş gibi geldi anlattıklarından.

Zaten kıl bir tipse çok da bilincini kaybedecek kadar içmesine gerek yok onun dışı bıçağı nasıl engelleyeceksin saplamak istese bana kafası güzelmiş gibi geldi anlattıklarından.
Ayık kafayla da farklı şeyleri yapacağını düşünmüyorum. Sabaha karşı da arkadaşa sordurttuk, adamın sülalesi cezaevinde. Ortak tanıdıklarımız zaten bu adamların sıkıntılı olduğunu da söyledi. Sarhoş kafayla 1-2 kez yaparsın. Bu herifin de arkası olduğu için nam salmış. Büyük ihtimalle herkese sataşıyor. Ayıran adamlarda bir nevi, abileri gibi. O yüzden elinden aldılar.

Geri
Yukarı