Mağara Jam #5 için Unity ile yaptığım oyun "Howl"

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Mağara Jam diye bir etkinlik var belki biliyorsunuzdur. Yarışmacılara 3 gün süre veriliyor, juriler oyunu puanlıyor falan. Tema "Kötü Adam Sensin" idi. Tek başıma katıldığım için temanın hissini pek veremedim. Zaten saat Jam bitimine son 10 dakika kala bitti oyun, o an hissettiğim adrenalini hayatım boyunca tekrar bir daha yaşar mıyım bilmiyorum :D
Not: Daha önce okuduysanız bıkacaksınız ama bir daha yazayım. Normalde 3 ila 4 kişilik bir ekiple oyun geliştirmeyi planlıyorduk. Hepsi Jam günü beni satınca solo girmek zorunda kaldım. Ses konusunda yapabildiğim tek şey pompalı sesini editlemek oldu. Çizim konusunda da paint devreye girdi :D Bu yüzden oyun biraz komik oldu.

Oyunun bağlantısını bırakmadan önce biraz nasıl bir şey olduğundan bahsedeyim. Şimdi 3 ana bölüm var. Hepsinde farklı paralel evrenlere ışınlanıyoruz ve elimden geldiğince farklı grafiklerde bir deneyim sunmak istedim. Retro grafikleri, 2016 yılı MC Youtube camiası ve limon seviyorsanız bu oyun hoşunuza gidecek :) Yazdıkça kendimi influencer gibi hissettiğim için daha çok uzatmadan bağlantı bırakıyorum.
Howl by tekegames - Oyun Sayfası
tekegames - itch.io - Diğer oyunlarıma ulaşabileceğiniz profilim
Mağara Jam - Oyun Sayfası ama Mağara ekibine ait (puanlamalara buradan bakacaklar)

T0HMAB.png

Gameplay Videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Easter Eggler ve Göndermeler Videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

gJFju3.png
M3Amme.png
nnZKsw.png

Oyunu yapmanın maliyeti bana;
1 gün okul aksatma
1 litre maden suyu
1.5 litre kahve
90 gün ömür
2 gün spor aksatma
ve bolca sinir krizi oldu. Ama kesinlikle değdi.

Bugün oylamanın son günü. Valla kimse oynamadı oyunu herhalde pek sevilmedi.

Son düzenleme:
Mağara Jam diye bir etkinlik var belki biliyorsunuzdur. Yarışmacılara 3 gün süre veriliyor, juriler oyunu puanlıyor falan. Tema "Kötü Adam Sensin" idi. Tek başıma katıldığım için temanın hissini pek veremedim. Zaten saat Jam bitimine son 10 dakika kala bitti oyun, o an hissettiğim adrenalini hayatım boyunca tekrar bir daha yaşar mıyım bilmiyorum :D
Not: Daha önce okuduysanız bıkacaksınız ama bir daha yazayım. Normalde 3 ila 4 kişilik bir ekiple oyun geliştirmeyi planlıyorduk. Hepsi Jam günü beni satınca solo girmek zorunda kaldım. Ses konusunda yapabildiğim tek şey pompalı sesini editlemek oldu. Çizim konusunda da paint devreye girdi :D Bu yüzden oyun biraz komik oldu.

Oyunun bağlantısını bırakmadan önce biraz nasıl bir şey olduğundan bahsedeyim. Şimdi 3 ana bölüm var. Hepsinde farklı paralel evrenlere ışınlanıyoruz ve elimden geldiğince farklı grafiklerde bir deneyim sunmak istedim. Retro grafikleri, 2016 yılı MC Youtube camiası ve limon seviyorsanız bu oyun hoşunuza gidecek :) Yazdıkça kendimi influencer gibi hissettiğim için daha çok uzatmadan bağlantı bırakıyorum.
Howl by tekegames - Oyun Sayfası
tekegames - itch.io - Diğer oyunlarıma ulaşabileceğiniz profilim
Mağara Jam - Oyun Sayfası ama Mağara ekibine ait (puanlamalara buradan bakacaklar)

Eki Görüntüle 1522043

Gameplay Videosu

Easter Eggler ve Göndermeler Videosu

Oyunu yapmanın maliyeti bana;
1 gün okul aksatma
1 litre maden suyu
1.5 litre kahve
90 gün ömür
2 gün spor aksatma
ve bolca sinir krizi oldu. Ama kesinlikle değdi.

Bugün oylamanın son günü. Valla kimse oynamadı oyunu herhalde pek sevilmedi.
Direk mc parkur haritası yapmak daha mantıklı olurdu ama yinede emek var güzel olmuş

Afedersiniz başka şeylerde varmış :)

Yeni konular

Geri
Yukarı