Mağaza Dışı RAM Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

UmutDoğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sayın Technopat Ailesi ben bilgisayar topluyorum ve birkaç şey kaldı. Öğrenci olduğumdan ve fiyatlar dolayısıyla parçaları alırken zorluk çekiyorum. O yüzden RAM için 400 lira bile benim için fazla geliyor. Eskiden sırf can sıkıntısından bile bilgisayarı hızlandırayım diyerekten RAM alıp RAM takılırdım ama bu fiyatlar bunu imkansız hale getirdi. Neyse çok uzattım konu olarak ben bir mağaza bünyesinden almaktansa kapalı kutu almak istiyorum. Bunu buldum da. Hyper X 8 GB 2133 MHz tek slot RAM kapalı kutu buldum 350 civarına, garantisini sordum ek olarak bende bir şey yok dedi kutunun içinde varsa vardır dedi. Fotoğraflarda kutu gerçekten kapalı ve içinde görünüyor siyah garanti belgesi ama bu başka ülkeden alınmış olabilir yani garanti faturasız geçerli olur mu?

Ve son olaraktan i5 8400 GTX 1060 3 GB lı bir sisteme 2133 düşük gelir mi?
Zaten anakartım en fazla 2666 destekliyor fiyatı açısından da düşününce 400 liraya bile HyperX 8 GB bulunmuyor.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı