magaza.dp-gaming.org Sipariş Sorunu

Random.Person

Kilopat
Makaleler
1
magaza.dp-gaming.org üzerinden M500 siparişi verdim ancak ne üyeliğime ne de siparişime eposta geldi. Ürün kargoya verilmiş gözüküyor ancak takip numarası ve Aras kargoda kaydı yok. Banka kartıyla ödeme yapamadığım için kapıda ödeme seçmiştim ve şu an sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Alışveriş yapan var mı? Destek kayıtlarıma da dönüş yapılmadı.
@burakoruk Hocam alışverişiniz nasıldı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Son düzenleme:
Hocam ben alışverişimi sorunsuz olarak yaptım fakat benim de iletişim kurma çabalarım olumsuz sonuçlanmıştı. Ürünü aldıktan sonra firmaya ulaşmak çok zor. Siparişten sonra e mail gelmiş miydi onu hatırlamıyorum. Yaklaşık 1 sene oldu alışveriş yapalı. Ben bir daha buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Hocam ben alışverişimi sorunsuz olarak yaptım fakat benim de iletişim kurma çabalarım olumsuz sonuçlanmıştı. Ürünü aldıktan sonra firmaya ulaşmak çok zor. Siparişten sonra e mail gelmiş miydi onu hatırlamıyorum. Yaklaşık 1 sene oldu alışveriş yapalı. Ben bir daha buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.
Ürün faturasıyla birlikte sağlam bir şekilde mi geldi?

Hocam karar sizin. Dua edin üründe bir sıkıntı çıkmasın. Bazen böyle sağlam indirim olduğunda kullanılmış, iade edilmiş ürünleri tekrar satabiliyorlar. Kaldı ki şu an M 500 çoğu firmada stokta olan bir ürün değil. Birden bire nereden çıktı bu klavye, onu da sorgulamak gerek.

O fiyatlara bulmak zor. İnşallah görevli kontrol etmenize izin verir. Kapıda ödemelerde bazen parayı ödemeden kargoyu kontrol etmenize izin vermiyorlar.

İptal ettim siparişi, böyle hizmete para kazandırmaya değmez. Ürün iptal etmeme rağmen elime ulaştı ve kontrol ettiğimde güvenlik bantlarının açılmamış ve kutunun sağlam paketlenmiş olduğunu görünce ürünü aldım. Şu an onu kullanarak yazıyorum garantisi ve faturasıyla elime ulaştı. Satıcıya ulaşamadım ancak ürünü güzelce paketlemiş alacak arkadaşlar göz önünde bulundursun ürünün Enter tuşu büyük müsait olduğumda fotoğrafları paylaşırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı