Mağazalar açılınca ne olur?

Bonarieta

Kilopat
Daha fazla  
Koronavirüs yüzünden teknoloji mağazaları kapalı biliyorsunuz. Vatan Bilgisayar 1 Haziran'da mağazalarının açılacağını söyledi. Bu durumda fiyatlarda düşüş yaşanır mı? Mağazalarda stokludur ürünler sonuçta internet fiyatları değişmese bile mağaza fiyatları daha ucuz olabilir mi açılınca? Oyuncu laptop almayı düşünüyorum ama fiyatlar uçuk. Bir anda arttı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ucuz olmaz. Zaten kurlar çok fazla arttı. Ayrıca ellerinde çok az stok var çünkü bazı üretici firmalar fabrikaları durdurdu.

Fiyatlar ne olur bilemem.Gitmek pek mantıklı gelmese de mecbur gitmem gerekiyor. 2 aydır saç sakal traşı olmuyorum. Berbere gitmekte mantıklı gelmiyor. Online alışveriş konusunda tecrübemde yok. Bizim ülkenin kargocuları da malum.

Fiyatlar ne olur bilemem.Gitmek pek mantıklı gelmese de mecbur gitmem gerekiyor. 2 aydır saç sakal traşı olmuyorum. Berbere gitmekte mantıklı gelmiyor. Online alışveriş konusunda tecrübemde yok. Bizim ülkenin kargocuları da malum.
Kargoyla bilgisayar almak istemem ya açıkçası almadan önce biraz oynamam hissini almam lazım.Berber konusunda ben gittim sonuç olarak bir şey çıkmadı ama yaşadığın yere berberin temizliğine de bağlı güvendiğin bir yere gitsen daha iyi olur.

Kargoyla bilgisayar almak istemem ya açıkçası almadan önce biraz oynamam hissini almam lazım. Berber konusunda ben gittim sonuç olarak bir şey çıkmadı ama yaşadığın yere berberin temizliğine de bağlı güvendiğin bir yere gitsen daha iyi olur.

Aslında teknoloji mağazasına gidip tıraş makinesi almaktan söz ettim o olmazsa mecbur berbere gitmem gerek. Yani mağazalara gitmek ne kadar mantıklı? Tam düzgün yazamamışım.

Daha ucuz olmaz. Zaten kurlar çok fazla arttı. Ayrıca ellerinde çok az stok var çünkü bazı üretici firmalar fabrikaları durdurdu.

Ya valla bilmiyorum açıkçası ne yapsam. Anakartım çatlakmış tamir edilemezmiş. Eski bir anakart Gittigidiyor'da 2.eli var sadece onu alsam pek güvenmiyorum. 12.sınıfım hani seneye laptop lazım olacak ama alıyorken iyisini alayım diyorum. İyisi dediğim de oyuncu laptoplarda en ucuzlardan Acer Nitro 5 serisi. Stokları çok az Vatan'da 7000 TL'ye var istediğim şekilde bilemedim yani.
Aslında teknoloji mağazasına gidip tıraş makinesi almaktan söz ettim o olmazsa mecbur berbere gitmem gerek. Yani mağazalara gitmek ne kadar mantıklı? Tam düzgün yazamamışım.
Yok aslında dikkatli okuyunca anlaşılıyor ben de anlamamışım. 😀

Ya valla bilmiyorum açıkçası ne yapsam. Anakartım çatlakmış tamir edilemezmiş. Eski bir anakart Gittigidiyor'da 2.eli var sadece onu alsam pek güvenmiyorum. 12.sınıfım hani seneye laptop lazım olacak ama alıyorken iyisini alayım diyorum. İyisi dediğim de oyuncu laptoplarda en ucuzlardan Acer Nitro 5 serisi. Stokları çok az Vatan'da 7000 TL'ye var istediğim şekilde bilemedim yani.

Yok aslında dikkatli okuyunca anlaşılıyor ben de anlamamışım. 😀
Seneye laptop alacaksan şuan masaüstü için anakarta gerek yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı