Magisk kurduktan sonra telefon açılmıyor

v3rtecc

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefonumda Paycell uygulamarı açılmadığından dolayı Magisk indirdim ve kurulmunu yaptım, sonra cihazı yeniden başlat dedi ve cihaz şu anda açılmıyor, ne yapacağım?

Büyük bir ihtimal ile cihaza yanlış şekilde yükleme yapmışsın. Bende de aynısı oldu, defalarca kez cihaz gitti. Sonra sıfırdan yazılım kurarak hallettim. Doğru şekilde kurana kadar en az 10 defa yazılım yüklemişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir ihtimal ile cihaza yanlış şekilde yükleme yapmışsın bende de aynısı oldu defalarca kez cihaz gitti sonra sıfırdan yazılım kurarak hallettim doğru şekilde kurana kadar en az 10 defa yazılım yüklemişimdir.

Direk önerilen seçeneğini seçtim ve yeniden başlattıktan sonra durum bu, sıfırdan yazılım kurmak zor mudur? Veya telefoncuya gitsem kaç para tutar?

Fotoğraf atma şansınız var mıdır?

Maalesef başka telefonum yok, fakat bu fotodaki gibi ekran cihaz açılıp kapanmıyor.

1716485046596.png

Direk önerilen seçeneğini seçtim ve yeniden başlattıktan sonra durum bu, sıfırdan yazılım kurmak zor mudur? Veya telefoncuya gitsem kaç para tutar?

Markası ne hocam cihazın? Ama kolay yani çok zor bir işlem değil. Bir de Magisk'te böyle bir sorun olmaması lazımdı. Yanlış yapmışsınız sanırım.

Telefon marka model nedir bu şekilde daha detaylı yardımcı olabilirim.

Markası ne hocam cihazın? Ama kolay yani çok zor bir işlem değil. Bir de Magisk'te böyle bir sorun olmaması lazımdı. Yanlış yapmışsınız sanırım.

Muhtemelen yanlış işlemden kaynaklı ben OP 7 Pro'ya düzgün şekilde yükleyen kadar en az 10 defa cihaz çökmüştür.

Maalesef başka telefonum yok, fakat bu fotodaki gibi ekran cihaz açılıp kapanmıyor.

Eki Görüntüle 2202912

Xiaomi, Fastboot moduna girin. Cihazın orijinal boot.imgsini flashlayın. Bir de Magisk'i hangi komutla kurdunuz onu da buraya atar mısınız?

Kendi önerilen ayarlarını seçtim, model Note 10 Pro.

Xiaomi, Fastboot moduna girin. Cihazın orijinal boot. İmgsini flashlayın. Bir de Magisk'i hangi komutla kurdunuz onu da buraya atar mısınız?

Hocam Magisk'ı uygulama açılınca önerilen yazan seçeneği seçerek kurdum direkt, komut yazmadım kendim. Kendisi bir şeyler yazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı