Magnet internet nasıl?

SkRull

Picopat
Daha fazla  
Hatay'da yaşıyorum. Kaldığım evde boş port yok, Superbox almayı düşünüyordum ama pahalı geldi. Araştırırken Türk Telekom magnet interneti gördüm. Ama hiçbir bilgim yok magnet ile alakalı. Sizin bir fikriniz var mıdır? Alsam internet yeterli olur mu? Yoksa üzer mi? Kaç Mbps internet alırım?

Hatay'da yaşıyorum. Kaldığım evde boş port yok, Superbox almayı düşünüyordum ama pahalı geldi. Araştırırken Türk Telekom magnet interneti gördüm. Ama hiçbir bilgim yok magnet ile alakalı. Sizin bir fikriniz var mıdır? Alsam internet yeterli olur mu? Yoksa üzer mi? Kaç Mbps internet alırım?
Magnet sadece alt yapı olmayan yerlere veriliyor diye biliyorum port yok diye verirlermi bir sorun bence.

12 Mbps'ye kadar diyor üzer.

12 Mbps verse gene idare edecek beni ama vereceğini düşünmüyorum.

Magnet sadece altyapı olmayan yerlere veriliyor diye biliyorum port yok diye verirler mi bir sorun bence.

Sanırım verirler. Çünkü herhangi bir şekilde internet bağlantısı yok. Araştırdığıma göre vereceklerini düşünüyorum.

12 Mbps verse gene idare edecek beni ama vereceğini düşünmüyorum.

Sanırım verirler. Çünkü herhangi bir şekilde internet bağlantısı yok. Araştırdığıma göre vereceklerini düşünüyorum.
Hocam peki arayıp sordunuzmu? Portlar dolu deyin başka bir şekilde çözebilirler.

Size daha ucuza gelir hem.

Hocam peki arayıp sordunuz mu? Portlar dolu deyin başka bir şekilde çözebilirler.

Size daha ucuza gelir hem.

Port olayının çözülmesi uzun sürecekmiş. Port olayını çözebilmemiz çok iyi olur bizim için ama ne yazık ki uzun sürecek diyorlar. Deprem bahaneleri oldu biraz.

Port olayının çözülmesi uzun sürecekmiş. Port olayını çözebilmemiz çok iyi olur bizim için ama ne yazık ki uzun sürecek diyorlar. Deprem bahaneleri oldu biraz.

Vallahi hocam cozeceklerini söylüyorlarsa büyük ihtimal magnet vermezler zaten çünkü cidden altyapıdan eser olmayan yerlere veriyorlar diye biliyorum.

Vallahi hocam cozeceklerini söylüyorlarsa büyük ihtimal magnet vermezler zaten çünkü cidden altyapıdan eser olmayan yerlere veriyorlar diye biliyorum.

Anladım. Beklemekten başka çarem yok o zaman. Superbox düşünüyorum ama biraz pahalı geldi. Aklınızda başka alternatif var mıdır hocam?

Hocam bu servislerde en iyisi superbox ama oda pahalı.Eger çok ihtiyacınız varsa Vodafone redbox var belki ona bakabilirsiniz oda fena değil diye biliyorum.
Anladım. Beklemekten başka çarem yok o zaman. Superbox düşünüyorum ama biraz pahalı geldi. Aklınızda başka alternatif var mıdır hocam?

Evinize internet bağlatamıyorsanız TT’ye başvuruyorsunuz normal şekilde ve onlar altyapı olmadığını görünce Magnet internet alabiliyorsunuz, zaten taahhütsüz. Ama ofislerimize gelerek başvurabilirsiniz diyor direkt MH yardımcı olmuyor olabilir. Benim bildiğim böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı