Magnum Beyaz dondurmayı böyle yiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de dondurma çubuğundan huylandığım için kaşıkla yiyorum.

Çubuk dilime deyince kusasım geliyor, çok kötü bir duygu.
Evet hocam ben de çok huylanıyorum çubuğu yalamaktan, dişlerimle sıyırmaktan. Anlatırken bile tüylerim diken diken oldu.

@Yiğit KAMURAY kardeşim afiyet olsun, aklıma bir şey takıldı. Sadece beyaz olanı mı böyle yiyorsun?
Evet sadece Beyaz modelinde zaten diyette olduğum içinde aylardır yiyemedimde. Öbürlerinde yok böyle bi durum sadece Beyazda sebebi sanırsam onun dışını daha çok sevmem.
Sorunuzla alakasız olacak fakat konu başlığında ayrıca beyaz renk Magnum olarak belirtmişsiniz, acaba diğer renklerde de benzeri bir işlem uyguluyor musunuz yoksa beyaz renge mi özel? Ayrıca dondurmanızı tükettikten sonra tahta çubuğun üzerindeki kalan artıkları da değerlendiriyor musunuz?
Evet sadece Beyaz modelinde zaten diyette olduğum içinde aylardır yiyemedimde. Öbürlerinde yok böyle bi durum sadece Beyazda sebebi sanırsam onun dışını daha çok sevmem. Evet çubuğuda yalarım tabaktaki kabuklara geçmeden.

Sizce tadı gerçekten daha güzel oluyor mudur yoksa psikolojik bir durum mu tadını iyi sanmam?
Bence gerçekten tadı daha güzel olabilir çünkü ben ne zaman çubuktan yemeye çalışsam önce kabuğu, sonra dondurmanın iç kısmını yiyebiliyorum ve bu dondurmadan %100 verim almamı engelliyor olabilir zira siz kabuk ve dondurmayı aynı anda yediğiniz zaman muhtemelen ikisinin karışımı bir tat alıyorsunuz.

13 Fotoğrafla Siyasetin Yemekle İmtihanı - onedio.com

Isırarak yemek en iyisi.

Bence gerçekten tadı daha güzel olabilir çünkü ben ne zaman çubuktan yemeye çalışsam önce kabuğu, sonra dondurmanın iç kısmını yiyebiliyorum ve bu dondurmadan %100 verim almamı engelliyor olabilir zira siz kabuk ve dondurmayı aynı anda yediğiniz zaman muhtemelen ikisinin karışımı bir tat alıyorsunuz.
Bende öyle düşünüyorum eğer alırsanız bir test yapar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı