Magpie ile tüm oyunlarda FSR kullanabilmek

Makaleler
42
Şöyle bir konu buldum ama tam olarak nasıl yapılacağını çözemedim. Okuduğum kadarıyla FSR'ı bu programa atıp yapılabiliyor ama yazılımlardan çok iyi anlamadığımdan çözemedim. Yapabilen, deneyebilen olursa bir rehber hazırlamak iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraft Java'da açılabiliyorsa deneyeceğim çünkü 1.8.9'da CR oynarken shader'la oynuyorum ve 60FPS yeterli ancak daha fazlası lazım bana. Ayrıca 1.16 oynarken'de shader kullanıyorum ve 45FPS üstü zor alıyorum.

CS:GO'da olur mu ki?

Tüm oyunlarda açılabilir, programı indirdim bazı şeyleri uyguladım ama FSR Github sayfasından hangi dosyayı nereye atacağım oyunda nasıl etkinleşecek onu çözemedim yoksa bizzat testini yapacağım.

Tüm oyunlarda açılabilir, programı indirdim bazı şeyleri uyguladım ama FSR Github sayfasından hangi dosyayı nereye atacağım oyunda nasıl etkinleşecek onu çözemedim yoksa bizzat testini yapacağım.
Craftrise ve Minecraft 1.16'da dene. (Pre yoksa TLauncher indirirsin) Başka istek oyunlarda gelirse bu mesajı yanıtlamaları yeterli.

@kino hocam uygulamda yazanlara göz atıp denedim FPS'im 61'den 30'lara düştü başka modunu denedim 58'lerde falan bir FPS artışı göremedim açıkçası. Belkide ben yanlış bir şey yaptım bilemiyorum.

@kino hocam uygulamada yazanlara göz atıp denedim FPS'im 61'den 30'lara düştü başka modunu denedim 58'lerde falan bir FPS artışı göremedim açıkçası. Belkide ben yanlış bir şey yaptım bilemiyorum.

Tam ekran veya çerçevesiz şeklinde denedin mi? Bir de hangi yolu izledim. FSR Github sayfasından hangi dosyayı Magpie içine atıyoruz?

Geri
Yukarı