MagSafe powerbank benzeri powerbank önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör: Acer G206HQLCB 19.5 inç 5 MS 60 HZ 1600x900
Klavye: Everest KB-GX6 Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q klavye red switch
Mouse: Razer Viper Mini 1.600 DPI
Kulaklık: Razer Black Shark V2X 7.1 Surround 3.5 MM Jak girişli
Anakart: Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev 2.0)
İşlemci: İntel Pentium G2020 2 çekirdek 2.90 GHZ
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7730 2 GB
Ram: 8 GB
HDD: Samsung HD502HJ 465 GB
SSD: CDG-128GB-SSD25
Cepte taşıya bileyim kaliteli olsun bitçe 200-300 TL kablolu kablosuz.

Cepte taşıya bileyim kaliteli olsun bitçe 200-300 TL kablolu kablosuz.

O fiyata MagSafe tarzı imkansız hocam eğer o MagSafe çakması gibi ürünler almaya kalkarsanız mazallah cebinizde patlayabilir veya en iyi ihtimalle telefonunuza zarar verir.
Philips 10000 MAh'lar 350 TL civarı Xiaomi'ler ise 370 vb. civarı o tür bilindik markaları tercih edin powerbank, adaptör gibi ürünlerde.
Daha kaliteli bir şey için veya 20000 mah için fiyat yükseltirseniz daha iyi olur.

O fiyata MagSafe tarzı imkansız hocam eğer o MagSafe çakması gibi ürünler almaya kalkarsanız mazallah cebinizde patlayabilir veya en iyi ihtimalle telefonunuza zarar verir.
Philips 10000 MAh'lar 350 TL civarı Xiaomi'ler ise 370 vb. civarı o tür bilindik markaları tercih edin powerbank, adaptör gibi ürünlerde.
Daha kaliteli bir şey için veya 20000 mAh için fiyat yükseltirseniz daha iyi olur.

Biliyorum teşekkürler.

Daha kaliteli bir şey için veya 20000 mAh için fiyat yükseltirseniz daha iyi olur.

Hocam şunu beğendim nasıldır? Xiaomi Ultra Compact Pro 3 10000 Mah Siyah Powerbank Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kaliteli ama çok kalın. Bence taşıması çok zor olur size birkaç tane atıcam.

1- Redmi PowerBank 360 TL

2- Xioami 3. Nesil İnce 460 TL

3- Baseus Magsafe tarzı en ucuz 500 TL kablosuz şarz özelliği var en ucuz ePTTAVM de satılıyor diye ePttavm linki ekledim diğer yerlerden yorumlarına bakabilirsin.

4- Mi Wirelles Bence bu en mantıklısı hem kablosuz hem ucuz tek sıkıntısı Vodefone da satılıyor biraz ara internette belki satan yer bulursun en kötü vodefone gidip alırsın.

Merhaba, ben 2 gün önce satın aldım. Ebat ve ağırlık bence çok iyi, 200gr kadar ağırlığı var, işteyken bir süreliğine cebimde bile şarj ettim. Ebat olarak İphone telefonumun yarısı kadar, görseli ve dokunma hissi de güzel bir nüans. Fakat henüz kaç kere dolum yaptığını vs test edemedim, hafta sonu yapmayı planlıyorum en geç.
USB-C girişinden powerbanki şarj ettim fakat tam 7-8 saat sürdü tamamen dolması. Ürün özelliklerinde ve yorumlarda bu şekil yazmıyor, bir şeyi yanlış fakat ne olduğunu henüz bilmiyorum.

Geri
Yukarı