Mahalle bilgisayarcısı ortalama kaç TL maaş verir?

TWretsnom

Centipat
Daha fazla  
18'den küçüğüm. Hem daha fazla bilgi sahibi olmak hem de para kazanabilmek için çalışmak istiyorum. Ortalama kaç TL maaş alırım?

18'den küçüğüm. Hem daha fazla bilgi sahibi olmak hem de para kazanabilmek için çalışmak istiyorum. Ortalama kaç TL maaş alırım?

Gidip sorabilirsin bunun cevabını bilemeyiz. Belki adamın çırağa ihtiyacı yoktur almayabilir. Bilginin olmadığını söylemişsin. 1K vereceğini düşünüyorum. Max 2K belki.

Hocam, mahalle bilgisayarcısı işe alırsa bile günümüzde iyi bir şey. Kadıköy gibi yerlerde artık bilgisayarcılar para kazanabiliyor sadece. Eğer ki bilgisayar montajından başka pek bir şey yapamıyorsanız alacağınız maaş konusunda fazla umutlu olmamanızı tavsiye ederim.

Cabana göre değişir. Ha şunu söyleyeyim sakın sadece teknik olarak orada bulunacağını zannetme. Bu işin çay getir götürü, bulaşığı, markete gidiş gelişi var. Böyledir. Aylık değil haftalık alırsın. Çabana ve gelişimine bağlı olarak değişir. Ancak iyi bir bilgisayarcının elinde mükemmel bir cevher dönüşedebilirsin. Böylelikle kendi ayakları üzerinde durabilen bir Bilgisayarcı olabilirsin.

Havya işi kullanmayan yerler az kazandığı için az verecek. Git götür işini olacak. Efendi, iş öğrenmeye niyetli birisi alır gider işi yürütür.

Geri
Yukarı