Mahallede düğün

• Konuyu başlatan İbrahim TAPU
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
İ

İbrahim TAPU

Ziyaretçi
Abi nedir bu ya? Yıllardır değişmeyen gelenek artık değişsin. Avrupa uyum yasaları arasında yer alsın artık. Saat 17.00 civarında başlar 23,50 sularında biter. O sırada komşuları düşünen yok ama komşular sizi çok güzel düşünüyor. Sizin yaşadığınız yerlerde de var mı böyle düğünler?

Olmaz mı... O güzel insanları bir düşünüyorum bir düşünüyorum... Yazın dibimde 2-3 tane dandik kolon ile, 3 gün boyunca iğrenç sesli adamları dinliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim burada yapamazlar. Yapacak kitle de yok zaten ''Mahalle Düğünü'' yapılabilecek bir yer değil burası. Aman tanrım cümleye bak çok burjuva kokuyor kusura bakma :D Ama nedeni evimin elçiliklere falan yakın olması bir de buradaki insanlar yaşlı genelde.

Öyle bir şey olsa dahi ben de dahil herkes başlarının üzerinde tüner...

Bizim burada yapamazlar. Yapacak kitle de yok zaten ''Mahalle Düğünü'' yapılabilecek bir yer değil burası. Aman tanrım cümleye bak çok burjuva kokuyor kusura bakma :D Ama nedeni evimin elçiliklere falan yakın olması bir de buradaki insanlar yaşlı genelde.

Öyle bir şey olsa dahi ben de dahil herkes başlarının üzerinde tüner...
Anlamadım iyimi. :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı