Mahallede Suriye düğünü var

Alone_Man

Kilopat
Evet arkadaşlar, bilgisayarda takılıyordum, bir anda kulağıma bir düğün sesi geldi, çıktım, baktım ve Suriyeliler evlerinde açmışlar son ayar Arapça müzikler falan, oynayıp duruyorlar. Adamların ülkelerinde savaş var, kan gövdeyi götürüyor, bunlar elini kolunu sallaya sallaya istedikleri gibi düğün yapıyorlar. Kulağımın deliğini delip geçtiler adeta, siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, bilgisayarda takılıyordum, bir anda kulağıma bir düğün sesi geldi, çıktım, baktım ve Suriyeliler evlerinde açmışlar son ayar Arapça müzikler falan, oynayıp duruyorlar. Adamların ülkelerinde savaş var, kan gövdeyi götürüyor, bunlar elini kolunu sallaya sallaya istedikleri gibi düğün yapıyorlar. Kulağımın deliğini delip geçtiler adeta, siz ne düşünüyorsunuz?
Bu daha iyi günlerimiz.

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Askerimiz onlar için şehit olurken onların gülüp eğlenmesi hiç hoş değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizden ricam hala devam ediyorlarsa polise şikayet eder misiniz? Yüksek gürültü gerekçesiyle.
Evet ediyor maalesef :( polis daha yeni evin önünden geçti hiç bir şey yapmadı :( Artık gerçekten gına getirdiler ya adamlar o kadar çok rahat davranıyorlar ki, diyecek bir şey bulamıyorum artık...

Evet ediyor maalesef :( polis daha yeni evin önünden geçti hiç bir şey yapmadı :( Artık gerçekten gına getirdiler ya adamlar o kadar çok rahat davranıyorlar ki, diyecek bir şey bulamıyorum artık...
Saat sınırını geçtiğinde şikayet ederseniz işlem yaparlar. Ne yazık ki onlar bile bu açığı biliyor. Tam saatinde duracaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı