Mahalleme GigaFiber geldi, geçmeli miyim?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller, mahallemde GigaFiber var. Siyah kutu taktılar etrafımdaki komşulara. Artık 15Mbps yetersiz yılbaşı geçince fibere geçmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

İyi sosyaller, mahallemde GigaFiber var. Siyah kutu taktılar etrafımdaki komşulara. Artık 15Mbps yetersiz yılbaşı geçince fibere geçmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Gigafiber değil de yetmiyorsa paketi yükseltin, zaten fiber herkese fiber olduğu için en kötü durumda ping değerleriniz azalacak.

Gigafiberde bildiğim kadarıyla 1000mbpsye 170TL alıyor Türknet. Ve muhtemelen bu fiyata yine zam gelir yakında 200-250 arası olur. Bence 1000mbps internete gayet değer ama standart kullanıcıysan TTdeki 50mbpsde işini görür diye düşünüyorum fiyatı 150TL civarıydı diye hatırlıyorum.

Tabii ki de geçin. 15 MBPS'den 1000 MBPS'e çıkacak internet hızınız.

GigaFiber'de bildiğim kadarıyla 1000MBPS'ye 170TL alıyor TurkNet. Ve muhtemelen bu fiyata yine zam gelir yakında 200-250 arası olur. Bence 1000MBPS internete gayet değer ama standart kullanıcıysan TTdeki 50Mbps'de işini görür diye düşünüyorum fiyatı 150TL civarıydı diye hatırlıyorum.

GigaFiber üyeleri için 139.90 TL. Türk Telekom altyapısı için geçerli dediğiniz.

Hocam rekabetçi oynuyorum ve oyunlarda indiriyorum en az 100Mbps üstü şart.

GigaFiber'de bildiğim kadarıyla 1000MBPS'ye 170TL alıyor TurkNet. Ve muhtemelen bu fiyata yine zam gelir yakında 200-250 arası olur. Bence 1000MBPS internete gayet değer ama standart kullanıcıysan ttdeki 50Mbps'de işini görür diye düşünüyorum fiyatı 150TL civarıydı diye hatırlıyorum.

Gigafiber değil de yetmiyorsa paketi yükseltin, zaten fiber herkese fiber olduğu için en kötü durumda ping değerleriniz azalacak.
Hocam ping zaten berbat ayrıca upload hızımda 2 yani şart

Tabii ki de geçin. 15 Mbps'den 1000 Mbps'e çıkacak internet hızınız.

GigaFiber üyeleri için 139.90 TL. Türk Telekom altyapısı için geçerli dediğiniz.

Hocam bizde ADSL var TT kullanıcısıyım yani zam durumu mu oluyor.

Hocam tek sorun şu cayma bedelini nasıl öğrenebilirim birde cayma bedelini ödemek mantıklı mı yakınım taahütü 2024te bitecek idi cayma bedelini 2500tl hesaplamışlar benim taahütte haziranda bitecek 1000tlsini de karşılayacaklarını düşünürsek hemen geçmeliyim

Hocam tek sorun şu cayma bedelini nasıl öğrenebilirim birde cayma bedelini ödemek mantıklı mı yakınım taahütü 2024te bitecek idi cayma bedelini 2500tl hesaplamışlar benim taahütte haziranda bitecek 1000tlsini de karşılayacaklarını düşünürsek hemen geçmeliyim
Merhabalar, cayma bedelinizi servis sağlayıcınız ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Gigafiber hizmetimizde ise 1000 TL' ye kadar TurkNet' ten alacağınız hizmette indirim tanımlaması yaparak cayma bedelinizi karşılıyoruz.

Geri
Yukarı