Mahkeme icrası sicile işler mi?

Hocam yaptığı iş gereği karşı taraf borç yazıyormuş işletme ya ondan bana böyle dedi borç almadım dedi.

Böyle bir şey olursa mahkemeye verilirse öderim diyor bana. Korkuyorum abi ben de yani ister istemez sicilmin kirlenmesine ne gerek var durduk yere?

Sonra bunu kibar bir dille dediğimde de sinirleniyor kavga çıkıyor o yüzden kafama çok takıyorum.

Bankalarda kırmızı listeye alınmayayım o anlamda dedimm

Bir de sporcuyum ileri de büyük bir yere falan gelirim tam yanarım sonra :D
Banka alabilir, sonuçta online alışveriş liberal bir sistemde işliyor.

Bankaya borçlanmıyorum ki ama neden alsın online ödeme de olmuyor işte kafama o takılıyor sadece para geliyor bana.

Bankaya borçlanmıyorum ki ama neden alsın online ödeme de olmuyor işte kafama o takılıyor sadece para geliyor bana.
daha çok telaşlandım siz böyle diyince şimdi of nasıl çıkıcam bu işin içinden

Şimdi şöyle bir şey var ben bankaya gidip kendim imza attım 18 olduğum da yenilettim imzaları 18'in altındayken bankalara annem ve babam imza attı benim bir imzam yoktu ve o dönemler de zaten para geldi şu anda babama kartlarımı kullandırmıyorum bu lehime bi karar olabilir mi yani annemle babamın başı yanarsa yansın ileri de? çünkü banka bana kart açarken hesap benden bir imza bile almadı annem ve babamdan aldı 18 yaş altıyım diye 18 olduğum da ise gidip bankalara ben imza vererek güncellettim imzaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı