Mahmut Basri Dilek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
35
https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/31595-ekran-kartimi-kullanamiyorum-w8.html

Aynı konuyu tekrar tekrar açmandaki amaç nedir ? Yazım kurallarına dikkat etmediğin gibi , saçma başlık , vızırtı resim ekleme gibi kötü görüntüler sayesinde yazdıklarını okumayı bırak direkt konudan çıkış yaptım. Önce forum kurallarını oku , ardından düzgün bir dille sorununu belirt ki yardımcı olalım. Kusura bakma bu şekilde konunu ne okurum ne yardım ederim.

1 haftadır ne çektiğimi anlayamazsın. Bu forumu gördüm ordada benzer bi konu gördüm oraya açabileceğimi düşündüm ve açtım :) Gereksizse kilitlenir sanırım.

Yazınızı neden sildiniz ve nasıl yaptığınızı söylemeden çözüldü demeniz ceza sebebidir.

Türkçe kurallarına uymak yok, tüm kelimeler tamamiyle büyük harfle yazılmış, aynı konudan 2 defa açılmış, çözülünce ana konu yanıtı silinmiş... "çıldırdım" "ölüyorum" "amanın yardım edin" gibi saçma başlıklar. Sorunu çözmüşsünüz ama nasıl çözüldü bilgi yok. Sanırım 3 günlük konu yanıtı yazmamak bile size az. Lütfen dikkat edelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı