Mail adresi nasıl korunur?

Bir nevi keylogger gibi düşünebiliriz.
Tam olarak değil hocam. Can Değer’in videosunu bırakayım konuyla ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(6:20)

ama bunun için aynı anda aktif çerezleri de almaları gerekiyor degil mi ?
Evet.

Öncelikle herkese yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Zamanında virüs yediğimden hesaplarım çalınmıştı ve aşırı paronaya olmuştum bu konuda.
Tabii ki hesaplarımı geri aldım fakat gene bir sıkıntı basıyordu insana.
Şu an 4 yıldır virüs sokmadım PC de aktif olarak Kaspersky kullanıyorum virüslerin neler yapabileceklerini ve çalışma mantığını biliyorum o yüzden virüs konusunda sıkıntım yok fakat bazı datalar leak yiyor mail adresi falan sızdırılıyor bu bir tık sıkıntı oluyor benim icin cünkü hep hesaplarıma deneniyor vs authenticator var da nereye kadar koruyabilir hiçbir fikrim yok.

Öncelikle herkese yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Zamanında virüs yediğimden hesaplarım çalınmıştı ve aşırı paronaya olmuştum bu konuda.
Tabii ki hesaplarımı geri aldım fakat gene bir sıkıntı basıyordu insana.
Şu an 4 yıldır virüs sokmadım PC de aktif olarak Kaspersky kullanıyorum virüslerin neler yapabileceklerini ve çalışma mantığını biliyorum o yüzden virüs konusunda sıkıntım yok fakat bazı datalar leak yiyor mail adresi falan sızdırılıyor bu bir tık sıkıntı oluyor benim icin cünkü hep hesaplarıma deneniyor vs authenticator var da nereye kadar koruyabilir hiçbir fikrim yok.
şifreni değiştirdiğine göre , şifreni bir ömür deneseler de bulamazlar herhalde ?
keza yine yukarıda yazdıkları gibi şifreni bulsalar da aktif cookieler ellerinde olmadıgına göre yine bir şey olmaz ?

şifreni değiştirdiğine göre , şifreni bir ömür deneseler de bulamazlar herhalde ?
keza yine yukarıda yazdıkları gibi şifreni bulsalar da aktif cookieler ellerinde olmadıgına göre yine bir şey olmaz ?
Ruhi çenet gibi ruhi123 yapmaz ise bulamazlar hocam en iyi şifre şudur hocam bence 1w31w31w3YY gibi şifreler yada 2w12w12w1Y bunlar kırılması zor şifreler bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı