Mail hesabına sayısız başarısız giriş denemesi oluyor

Daha fazla  
Soru ekine eklediğim ekran görüntülerinden görebileceğiniz gibi her Allah'ın günü neredeyse her saatte bir dünyanın farklı konumlarından mail hesabıma giriş denemeleri oluyor. Başarısız oturum açma. Çok azı da başarısız sonuçlanan otomatik eşitleme. Bunu bir insan yapıyor olamaz. Mail hesabım nasıl bir ağın içine düştü bilemiyorum. Bilmek istediğim bundan nasıl kurtulabilirim? Yardımlarınızı rica ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1833).png
    Ekran Görüntüsü (1833).png
    74,4 KB · Görüntüleme: 79
  • Ekran Görüntüsü (1832).png
    Ekran Görüntüsü (1832).png
    76,8 KB · Görüntüleme: 73
Buradan mail adresinizi kontrol edin, yeni bir mail adresine geçiş yapmak daha sağlıklı bir seçenek.
Anlayamadım hocam. Şu an kullanmış olduğum mail hesabım benim her şeyim. Yeni sıfırdan bir mail hesabı açamam. Yazdığınız husus mevcut mail hesap kullanıcı adımı mı değiştirmek? Yani hesap aynı. Adı farklı. Doğru mu anladım?

Anlayamadım hocam. Şu an kullanmış olduğum mail hesabım benim her şeyim. Yeni sıfırdan bir mail hesabı açamam. Yazdığınız husus mevcut mail hesap kullanıcı adımı mı değiştirmek? Yani hesap aynı. Adı farklı. Doğru mu anladım?
Sıfır bir mail adresine geçiş yapmanızın daha sağlıklı olduğunu söyledim, mevcut mailinizi değiştirmek mümkün mü bilmiyorum fakat böyle bir şey mümkünse bu da bir diğer alternatif.

Sıfır bir mail adresine geçiş yapmanızın daha sağlıklı olduğunu söyledim, mevcut mailinizi değiştirmek mümkün mü bilmiyorum fakat böyle bir şey mümkünse bu da bir diğer alternatif.
Hocam ekran görüntüsünde göründüğü gibi ışıklar kırmızı yanıyor. Bu ciddi bir sorun mu? Mail hesabıma giriş için telefonuma SMS geliyor. Ancak bu şekilde yabancı bir cihazdan giriş mümkün oluyor. Sizce benim için ciddi bir problem var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1834).png
    Ekran Görüntüsü (1834).png
    575,1 KB · Görüntüleme: 90
Hocam ekran görüntüsünde göründüğü gibi ışıklar kırmızı yanıyor. Bu ciddi bir sorun mu? Mail hesabıma giriş için telefonuma SMS geliyor. Ancak bu şekilde yabancı bir cihazdan giriş mümkün oluyor. Sizce benim için ciddi bir problem var mı?
Aşağıda mail adresinizin hangi platform yüzünden sızdırıldığı belirtilmiş, aşağıda gözüken uygulama ismi nedir?

Yazılana göre 2020 yılında Wattpad'e kayıtlı 270 milyon kullanıcının verileri sızdırılmış, bu sebepten dolayı da sizin epostanız sızdırılmış olabilir. Benzer bir durumu uzun süredir kullanmış olduğum mail hesabında yaşamıştım, geçen yıl saat başı saçma sapan phishing mailleri geldiği için mecburen kapatıp yeni bir mail hesabına geçiş yapmak durumunda kaldım ve şuan daha rahatım.
Benimki de bu sebepten olmuştu;
1687027404106.png

Millet bu wattpaddan ne çekti be.

Yeni konular

Geri
Yukarı