Maili elimde olan Steam hesabına giremiyorum

Elphes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba geçen sene satın aldığım bir Steam hesabı vardı. Bir site üzerinden almıştım. Hesap hala bende Gmail'i olsun şifresi olsun aynı geri alınmamış. Gmail Yandex üzerinden bende bunu kendi Gmail'ime aktarmıştım. Şimdiyse o Gmail'in *******@gmail.com da yıldız yerini unuttum. Hesabın satın alım faturları IP adreslerim falan hep aynı hesaba nasıl girebilirim?

Merhaba geçen sene satın aldığım bir Steam hesabı vardı. Bir site üzerinden almıştım. Hesap hala bende Gmail'i olsun şifresi olsun aynı geri alınmamış. Gmail Yandex üzerinden bende bunu kendi Gmail'ime aktarmıştım. Şimdiyse o Gmail'in *******@gmail.com da yıldız yerini unuttum. Hesabın satın alım faturları IP adreslerim falan hep aynı hesaba nasıl girebilirim?

Hesaba giriş sağlıyorum ama Gmail'den guard kodu istiyor o da unuttuğum hesaba gidiyor ama aktarmadan önceki maile hala giriş sağlayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Destek'e bağlanıp sorununuzu dile getirirseniz bir ihtimal çözebilirler. Çok ilgili bir ekip değiller ama şansınıza çözülebilir.

Steam Destek'e bağlanıp sorununuzu dile getirirseniz bir ihtimal çözebilirler. Çok ilgili bir ekip değiller ama şansınıza çözülebilir.

Hocam en son satın alım yaptığım kartı sordu kartı girdim. O kart olduğundan çok eminim. Doğrula dedim fakat hiçbir şey olmadı 1 saniye kadar yükleme ekranı sürdü o kadar. Bildiğin yardımcı olabilecek bu konulardan anlayan admin falan varsa etiketler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı