Main.css'i çevirerek style.css üzerinden yazmak

exTypen

Hectopat
Herkese merhaba;
Ticimax altyapısını kullanarak e-ticaret sitesi oluşturuyorum. Ticimax admin panelinden style.css dosyasına erişimim var. Kendim sitenin renklerini, sağ tık -> incele yaparak style.css dosyasının hangi satırında olduğunu bularak düzeltiyorum. Çoğunu yaptım ancak bazı yerler main.css dosyasında. Ben de ticimax desteğe yazdığımda aşağıda ki cevabı aldım:

-Şu an admin panelinden style. CSS'e erişimimiz var. Ancak sitede değiştirmek istediğim bir yer main. CSS dosyasında bulunuyor. Nasıl erişebilirim o dosyaya?

-Merhabalar.

Çevirerek style.css üzerine yazabilirsiniz? Bu dosyaya erişim bulunmamaktadır.
İyi çalışmalar.

Bahsettiği işlemi nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğert style css, main css dosyasını eziyorsa yapman gereken sadece style css dosyasına yazmaya devam etmek. yada html dosyasında main css dosyasını ezebilirsin.

Merhaba;
Benim HTML, CSS bilgim yok. Sadece internetten gördüğüm bilgiler ile renkleri değiştirdim. Dediğiniz işlemin de nasıl yapıldığını bilmiyorum. Rica etsem biraz anlatabilir misiniz? HTML dosyasına erişimim yok bu arada. Sadece style.css ve bir adet JavaScript dosyasına erişebiliyorum.

Merhaba;
Benim HTML, CSS bilgim yok. Sadece internetten gördüğüm bilgiler ile renkleri değiştirdim. Dediğiniz işlemin de nasıl yapıldığını bilmiyorum. Rica etsem biraz anlatabilir misiniz? HTML dosyasına erişimim yok bu arada. Sadece style.css ve bir adet JavaScript dosyasına erişebiliyorum.
yazdığın color:#fff; gibi renk kodunun sonuna !important ekle belki çalışabilir.
color:#fff !important // gibi.

Geri
Yukarı