Mainwindows nedir?

Bilgisayarım > yönet > hizmetler sekmelerini takip ettikten sonra alttlarda “voicecontrol” diye bir hizmet otomatik konumda olacak onu devre dışı yapmalısın. Eğer bundan önce söylediğim sil/kur adımlarını yaptıysan bu sefer bulabilirsin. Bulunca onu devre dışı bırakırsan sorunun çözülecek.
sil kur adımlarını yaptım ama bulamıyorum voicecontrol diye bir hizmet 'v' ile başlayan 3 başlık var zaten volumetrik ses oluşturucu en yakın olanı :)

Arkadaşlar görev yöneticisinde program MSI_VoiceControl_Service olarak gözükebiliyor;

hizmetler.jpg

Buna sağ tıklayıp hizmetleri aç deyin, sonra orada aynı hizmeti tekrar bulun orada da MSI Voice Control Service olarak gözüküyor, bulduktan sonra özelliklerine gelip başlangıç türünü devre dışı deyip uygulayın;

msi.jpg

Arkadaşlar görev yöneticisinde program MSI_VoiceControl_Service olarak gözükebiliyor;

Eki Görüntüle 947563

Buna sağ tıklayıp hizmetleri aç deyin, sonra orada aynı hizmeti tekrar bulun orada da MSI Voice Control Service olarak gözüküyor, bulduktan sonra özelliklerine gelip başlangıç türünü devre dışı deyip uygulayın;

Eki Görüntüle 947569
evet bu şekilde buldum teşekkürler.

Geri
Yukarı