Makale sitesi var mı?

Meliodas_sama

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Techinical writing dersi için makale yazacağım. Konu olarak süpernova'nın oluşum aşamalarını seçtim. Süpernova hakkında İngilizce dergi, makale vs. bulabileceğim siteler var mı?

Bunları technical writing dersinde vermeleri gerekiyor. Sciencedirect, google scholar kullanabilirsin makaleleri indirmek ve okumak ücretli olduğu için okul üyeliğin ile giriş yapman gerekli böylece ücretsiz makaleleri okuyabilirsin ayrıca olur ya bazı makaleleri üyeliğin açmazsa açılmayan makalenin olduğu sayfayı bu siteye kopyalarsan otomatik açar.

Bunları technical writing dersinde vermeleri gerekiyor. Sciencedirect, google scholar kullanabilirsin makaleleri indirmek ve okumak ücretli olduğu için okul üyeliğin ile giriş yapman gerekli böylece ücretsiz makaleleri okuyabilirsin ayrıca olur ya bazı makaleleri üyeliğin açmazsa açılmayan makalenin olduğu sayfayı bu siteye kopyalarsan otomatik açar.
Maalesef hoca söylemedi. Kaynak araştırmamızı( web adresi, dergi vs.) ve getirmemizi söyledi. Bende google direk yazdım ama pek istediğim gibi sonuçlar bulamadım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı