Makarna aşktır

@444065 Her insan banttan çıkmıyor. Haliyle de; düşünceler, tat algıları ve keyif alınan şeyler gibi detaylar değişkendir. Ot gibi düşünmek ve her şeyi tek bir seçenek gibi düşünmek yerine biraz algılarınızı açın. Bakın ben ne demişim; "Makarna hamurdur benim için." vurguluyorum "benim için". Yani başkası bundan keyif alabilir ama bana hamurdan farklı gelmiyordur. Sevenlere ise bir şey demiş miyim o yorumda, hayır. Demek ki normal bir insanın yapması gerekeni yapmışım. Ağzımı köpürtüp @gamecover gibi saldırmamışım. Umarım bunu algılayabilirsiniz. İyi akşamlar.:)
Haklısınız ot düşünceliyim. Güzel cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Sağ olun, sosyal tayfı.

@444065 Sevmenize bir şey diyen yok. Sevmeyen birine "güzel bu, seveceksin" ya da "sen bilmezsin" demeniz dar bakış açısıdır. Seven sever, sevmeyen de sevmez. Bu tartışmanın oluşması bile saçma zaten. Yazdıklarımı unutmamanız beni mutlu eder. Umarım doğru anlar da unutmazsınız. Diğer türlü de pek umrumda olmazdı zaten. Biraz sonra bu tartışma benim için hiç yaşanmamış olacak. Herkesle uğraşacak enerjiye sahip değilim.

@444065 Sevmenize bir şey diyen yok. Sevmeyen birine "güzel bu, seveceksin" ya da "sen bilmezsin" demeniz dar bakış açısıdır. Seven sever, sevmeyen de sevmez. Bu tartışmanın oluşması bile saçma zaten. Yazdıklarımı unutmamanız beni mutlu eder. Umarım doğru anlar da unutmazsınız. Diğer türlü de pek umrumda olmazdı zaten. Biraz sonra bu tartışma benim için hiç yaşanmamış olacak. Herkesle uğraşacak enerjiye sahip değilim.
Çok teşekkürler 🙏. İyi forumlar.

Sen bir şey bilmiyorsun. Makarna her şeydir. Zorla yedirip, sevdireceğiz.

Sonunda başardık @444065. Sen ye hele, parasını öderiz.

Ve görüşürüz, hayırlı akşamlar. Gerçi akşam kalmadı ama neyse.
Ben başarmadım hâlâ. Siz ikiniz birlikte yiyin. Teşekkürler 🙏 Bana iltifat edenlerle yemek yiyemiyorum, nedense! Ot düşünceliyim. Güzel, bunu sevdim. Makarna yemenin mutluluğunu yaşayın ikiniz. Ben yokum. Afiyet olsun ikinize.

Geri
Yukarı