Makarna aşktır

Arkadaş neden kızgın almış 3 tane?
Onların sinirleri bana... Makarna değil. Ot düşünceli olduğum için. Kötü konu açtım da...
Yapma böyle. Senin yemen lazım.
Yok ben yemeyeceğim. İki kişi birlikte, afiyetle yiyin. Ot düşünceli olduğumu söylersiniz arkamdan. Zaten direkt de söyledi. İçeceklerinizi yudumlayın, bana laf atarsınız güzel güzel. Ben makarna değil, laf yedim zaten. Karnım da doydu. Sağ olun. Teşekkürler 🙏

Son düzenleme:
@444065 Ot gibi düşünmeyin dedim ama ben o kadar da zalimce demedim onu ya. :D Kızgın da atmadım kimseye. Bu kadar üzüleceğinizi bilsem yorumu atmazdım. Lanet olsun klavyeme der geçerdim. Makarna iyidir hoştur, boşverin. Bir gram sevmem normalde ama üzüldüğünüze değmez. Birlikte yer geçeriz. :D

Onların sinirleri bana... Makarna değil. Ot düşünceli olduğum için. Kötü konu açtım da...

Yok ben yemeyeceğim. İki kişi birlikte, afiyetle yiyin. Ot düşünceli olduğumu söylersiniz arkamdan. Zaten direkt de söyledi. İçeceklerinizi yudumlayın, bana laf atarsınız güzel güzel. Ben makarna değil, laf yedim zaten. Karnım da doydu. Sağ olun. Teşekkürler 🙏

Taptic bey biraz üzmüş olabilir ama o iyi biri. Yapma böyle..

@444065, böyle küsecek misin? Aktifsin ama yazmıyorsun.

Son düzenleme:
Taptic bey biraz üzmüş olabilir ama o iyi biri. Yapma böyle..

@444065, böyle küsecek misin? Aktifsin ama yazmıyorsun.
Sosyal Tayfı (Taptic) sağ olsun. Çok çok teşekkür ederim. Laflarıyla o kadar mutlu oldum ki... Makarna da neymiş. Hürmetler bayım size. Gerçekten çok mutlu ettiniz beni.
Küslük yok, sorun yok. Sadece ikiniz yersiniz. Çok güzel olur. Ben yeterince beynime ot doldurdum. Bu fazlasıyla yeter bana. Çok teşekkürler baylar.

Sosyal Tayfı (Taptic) sağ olsun. Çok çok teşekkür ederim. Laflarıyla o kadar mutlu oldum ki... Makarna da neymiş. Hürmetler bayım size. Gerçekten çok mutlu ettiniz beni.
Küslük yok, sorun yok. Sadece ikiniz yersiniz. Çok güzel olur. Ben yeterince beynime ot doldurdum. Bu fazlasıyla yeter bana. Çok teşekkürler baylar.

Üzülecek bir şey yok.

Geri
Yukarı