Makarna aşktır

2020 ve 2021 üyelerinde bir sorun var yemin ediyorum. Adam ne eleştiri kaldırır ne adam akıllı muhabbet etmesini bilir. Makarna ile beslenen adamdan ne bekliyorsun :D. Maddi durumlardan ötürü makarna yemek zorunda isen son cümlem için üzgünüm.
Ne alaka? 2020-2021 tarihleri arasında katılanlarda ne varmış! Gerçekten cevap yazmak istemiyorum. Yaşın 16. Gelmiş burada laf atıyorsun insanlara. Konu amacından çıkıyor. İnsanların maddi durumlarına laf edemezsin. Zengin ve fakir olarak ayırmak çok yanlış. Herkes zengin olmuyor.

Ne alaka? 2020-2021 tarihleri arasında katılanlarda ne varmış! Gerçekten cevap yazmak istemiyorum. Yaşın 16. Gelmiş burada laf atıyorsun insanlara. Konu amacından çıkıyor. İnsanların maddi durumlarına laf edemezsin. Zengin ve fakir olarak ayırmak çok yanlış. Herkes zengin olmuyor.
Dedim ben az önce kimle konuştum meğerse profil fotoğrafları aynı imiş. Son cümlenden bir önceki cümlede kastığın duyar çok güzel tebrik ederim ayrıca sürekli nokta kullanma. Benim dediğim şey makarna abarttığınız kadar güzel bir yiyecek değil tabii ki renkler ve zevkler farklıdır ama benim görüşüm bu.
Makarna aşktır. Ben aşkımdan memnunum. Sana iyi kıskanmalar.
🤣🤣🤣 Komiksiniz cidden makarna yiyen birini neden kıskanayım? 🤣🤣

Dedim ben az önce kimle konuştum meğerse profil fotoğrafları aynı imiş. Son cümlenden bir önceki cümlede kastığın duyar çok güzel tebrik ederim ayrıca sürekli nokta kullanma. Benim dediğim şey makarna abarttığınız kadar güzel bir yiyecek değil tabii ki renkler ve zevkler farklıdır ama benim görüşüm bu.

Abartmıyoruz zaten güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:

23 yaşında bir insanım ben. Karşında çocuk yok senin. Noktalama işaretleri kullanmak yasak mı? İstediğim şekilde noktalama işaretlerini kullanırım. Hesap mı vermem gerekiyor!? Sen insanları hor görüyorsun. Burada da gösteriş yapıyorsun. Konu dışı şeyler yazıyorsun şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı