Makine bölümü için laptop tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Seda08

Kilopat
Daha fazla  
Kardeşim makine bölümünü kazandı üniversiteye gidiyor. Onun için dizüstü bilgisayar arıyorum. Çizimlerini sorunsuz iyi bir şekilde kasma sorunu yapmayan ve sadece oynadığı oyun LOL diye birşey o yüzden buna göre laptop önerirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.

Ben autocad ve idecad kullandım zaten. GT840M gayet iyiydi bu programlarda. Şimdi arkadaşım ileriye dönükte birşey olsun diyor. Açıkcası GT840m bilgisayar olsun ona yeterli olacaktır. Asus markaların fiyatı yükseldi bayağı o yüzden başka markalarda iyi varmı bilmiyorum. Siz en az GT840m bilgisayar bulun yeterli olacaktır ona.

Tüm fiyatlar yükseldi bu aralar.
en ucuz Asus K555LN-XO398D Notebook Dizüstü Bilgisayar / Taşınabilir Bilgisayar, Laptop fiyatı
en ucuz Dell 3543-B50F45C Notebook Dizüstü Bilgisayar / Taşınabilir Bilgisayar, Laptop fiyatı

Bu aralar PCdepo'da bazı günler birkaç saatliğine Asus x550jx'in 4GBlığı 1700+'a 8liği 1850+ gibi değerlere inebiliyor, malum 840m lapotop fiyatları da o fiyatlara yakın.

Bu kadar açılmak istemiyorsan bir süre bekleyebilirsin ama garantisi yok.

Acer düşünürsen:Acer Aspire E5-571G-556W (NX.MLZEY.005) Intel Core i5 Notebook Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Hepsi istediğim türde bilgisayarlar ayrıca evet pcdepo da indirim olduğunu biliyorum o seride. Onu takip etmeliyim biraz, fiyatları aynı oluyor indirim olunca ve daha iyi olur. :)

Bütçe 2000 TL oldu. Önerinizi bekliyorum.

pcdepoda laptoplar çok ucuzladı. bi bak derim.

Kardeşim bende makine okuyorum.
Asus X550Jk kullanıyorum kesinlikle almalı çizim ve oyun yönünden her türlü işini görecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı