Çözüldü Makro Nasıl Ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Satın aldığınız mouse "SMX-R9" mu yoksa "SMX-R9 Plus" mı? "SMX-R9"da makro desteği yok maalesef. Eğer "SMX-R9 Plus"ı aldıysanız bu rehber işinize yarayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Satın aldığınız mouse "SMX-R9" mu yoksa "SMX-R9 Plus" mı? "SMX-R9"da makro desteği yok maalesef. Eğer "SMX-R9 Plus"ı aldıysanız bu rehber işinize yarayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
R9 fakat mouse’un alt bölümünde makro desteği bulunduğu yazıyor.
Yazılımında makro editör kısmı var mı?
Yazılımı yok sanırım.

Siz ciddi misiniz? Bir hileciye hile açmasında yardım mı ediyorsunuz?
Pardon?

Bu arada sanırım dediğiniz gibi makro desteği yok. Yine de teşekkürler.
Arkadaşlar dediğim gibi sanırım makro desteği yokmuş mouse’ta, yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Ayak üstü bana hileci damgası vuran arkadaşında canı sağ olsun. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Sorun olsa modlar konuyu ucururdu. İkincisi niye tüm Razer, Steelseries mouselarda makro var? Konu sahibi crack istemiyor zaten.
Makronun tam olarak ne olduğu hakkında bile bilgim yok :D. Sadece böyle bir özelliğin olduğunu duydum meğer yokmuş merakımdan sormuştum.

Makronun tam olarak ne olduğu hakkında bile bilgim yok :D. Sadece böyle bir özelliğin olduğunu duydum meğer yokmuş merakımdan sormuştum.
Makro ile farenizi daha iyi kontrol edebilirsiniz. Mesela eğer farenizin makro desteği olsaydı kenardaki tuşlara ya da başka yere istediğiniz şeyi yaptırabilirsiniz. Şahsen başka bir farede kenardaki tuşa bastığımda CTRL+C olarak ayarladım. Diğer arkadaşa bakmayın siz. Yaptığınızda korsan falan yok.

Makro ile farenizi daha iyi kontrol edebilirsiniz. Mesela eğer farenizin makro desteği olsaydı kenardaki tuşlara ya da başka yere istediğiniz şeyi yaptırabilirsiniz. Şahsen başka bir farede kenardaki tuşa bastığımda CTRL+C olarak ayarladım. Diğer arkadaşa bakmayın siz. Yaptığınızda korsan falan yok.
Tamamdır çok teşekkür ederim :).

Geri
Yukarı