Makrolu oyuncu faresi tavsiyesi

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese selam, bir mouse almayı düşünüyorum bütçe 250-300 arası.
Makro benim için çok önemli. Bir everest mouse aldım fakat pişman oldum. Mouseda makro berbat diyebilirim. Sebebi ise, makroyu açınca akıcı bir seriliği yok. Yavaş basıyor. "1 ms" yaptığım halde onu da geçtim, mouse'de bas çalıştır tekrar bas durdur seçeneği yok. İyi hoş çalışıyor mouse ile hareket ettiriyorum click tuşları ile sağ sol birden mouse makro kendiliğinden duruyor. Şaka gibi. Her neyse öneriniz nelerdir? Aklımda 1 tane var şu an fakat Asus makro yazılımı nasıl hiçbir fikrim yok. Bu yüzden SteelSeries önerisi istiyorum sizden. Son olarak elim biraz büyüktür biraz uzun olması tercihimdir.

Asus ROG Pugio Aura Sync RGB Oyuncu Faresi | Asus | Optik Sensör Gamer Mouse Asus P503 ROG Pugio Aura Sync RGB Oyuncu Faresi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

ASUS P503 Rog Pugio Gaming Mouse | ITOPYA Itopya'dan fiyati yüksek fakat P503 yazıyor. Bu 2 linkteki ürünler farklı mı?

Razer Deathadder serisinin en iyisi hangisidir? Bu model de hoşuma gidiyor fakat hangisi daha iyidir? Chrome & Elite modelini görebildim araştırmalara göre.

Not: Asus makrosunu hiç daha önce kullanmadım stabil ve bas çalıştır tekrar bas durdur seçeneği var mıdır? Koskaca firma ama yine de güvenemiyorum :). Asus Pugio'nun en çok sevdiğim özelliği kutunun içinde extra mouse click ve makro yerinin tuşlarını hediye vermesi. 50 milyon tıklama ömrü bitince ötekileri ile değişince 100 milyon tıklama ömrü gayet hoş fiyatına göre. İşte tek sorunum makrosu nasıl? Daha önce Knight Online oyununda kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
50 milyon tıklama ömrüne zaten senin ömrün yetmez. G403 tavsiye ederim, Logitech'in yazılım kullanımı rahattır.
Logitech için uzun bir süre kullanımdan sonra istem dışı çift tıklama sorunu varmış gerçi bu çoğu mouseler de böyle fakat logitech'te öyleymiş :) Bu yüzden SS Rival 600 almayı düşünüyorum.

Logitech için uzun bir süre kullanımdan sonra istem dışı çift tıklama sorunu varmış gerçi bu çoğu mouseler de böyle fakat logitech'te öyleymiş :) Bu yüzden SS Rival 600 almayı düşünüyorum.
Dediğin genelde G300S gibi daha alt sevite farelerde oluyor. Uzun süre G900 ve G502 kullandım sorun yaşamadım. Rival 600'de çok iyi tercih.

MasterMouse MM530 modelini inceleyebilirsiniz. 189TLye satılıyor ve FPS oyuncuları için tasarlanmış bir mouse. Sorularnız olur ise facebook sayfamız üzerinden veya buradan sorabilirsiniz.
Macrosuna güvendiğim sadece 2 firma mevcut 1 Logitech 2 SteelSeries sağolun bilgi için yine de.
Cooler Master'in sadece PC kasasına güvenirim :)

Son düzenleme:
Ben Bloody TL8A Terminatör kullanıyorum. PUBG oynuyorum makro konusunda öğrenene kadar sıkıntı yaşamıştım, öğrendikten sonda çok hoşuma gitti tavsiye ederim almadı isen.

Ben Bloody TL8A Terminatör kullanıyorum. PUBG oynuyorum makro konusunda öğrenene kadar sıkıntı yaşamıştım, öğrendikten sonda çok hoşuma gitti tavsiye ederim almadı isen.
Bloody A9 kullanıyordum efsane bir mouse fakat 5 $ istiyor yazılımı kullanman için crack yapan bir arkadaş vardı fakat ona ulaşamadım bende almadım keşke ücretsiz olsaydı makrosu o zaman alırdım yine :)

Kardeşim bende de tl80a modeli var ama oscar macro yapamadım ve bulamadım. Sadece b-strafeden yaptım o da çok verimli olmadı yardımcı olabilir misin?
Bloody A9 kullanıyordum efsane bir mouse fakat 5 $ istiyor yazılımı kullanman için crack yapan bir arkadaş vardı fakat ona ulaşamadım bende almadım keşke ücretsiz olsaydı makrosu o zaman alırdım yine :)
Dostum merhaba, önerebileceğin bir mouse var mı? Ayrıca makro ayarları hakkında yardımcı olabilir misin?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı