Maksimum 1.200 TL'ye VDSL modem önerisi

Hocam detaylı okursanız o konuya bir cevap olmadığını zaten dile getirmişim. Ayrıca Türkiye'de daha üretilmemişse nasıl olurda Hepsiburada sitesinde satılır acaba? Onu düşünmek lazım.
Hepsiburadada satılan her şey Türkiyede mi üretiliyor?

Doğru fakat genelde çekim gücünün çok kötü olduğundan eski modemlerini arattığından ve bir iki yıla bozulduğundan bahsedilmiş 1 yıldız yorumlarında onlar beni biraz tedirgin etti açıkçası modemden soğuttu biraz.

Hocam ülkeye getiriliyor sonuçta. Onun için ek bir para ödemiyorsunuz. Türkiye'de üretilen modem dışında modemmi sevmiyorsunuz da Türkiye'de üretilmesine bu kadar takıldınız anlamadım.

Hocam ülkeye getiriliyor sonuçta. Onun için ek bir para ödemiyorsunuz. Türkiye'de üretilen modem dışında modemmi sevmiyorsunuz da Türkiye'de üretilmesine bu kadar takıldınız anlamadım.

Hocam montajı üretim sanıyorsunuz. Ben karşı falanda değilim yani onu nereden çıkardınız fakat 4600 TL yide modeme vermem? Ben Hepsiburada'da satılan her ürün Türkiye'de mi üretiliyor sanki dedim.

Hocam forumda kullananlar memnun dediğim gibi kötü yorum yazanların kendileri ile ilgili bir problemi vardır fakat karar sizin, modem önerisi konusu açın 10 kişinin 8'i yine bu modemi önerecektir

Hocam forumda kullananlar memnun dediğim gibi kötü yorum yazanların kendileri ile ilgili bir problemi vardır fakat karar sizin, modem önerisi konusu açın 10 kişinin 8'i yine bu modemi önerecektir

N11'den Keenetic Extra DSL siparişini verdim 1140'a şu anki modem miladını doldurmak üzere zaten teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…