Maksimum 1.200 TL'ye VDSL modem önerisi

Hocam detaylı okursanız o konuya bir cevap olmadığını zaten dile getirmişim. Ayrıca Türkiye'de daha üretilmemişse nasıl olurda Hepsiburada sitesinde satılır acaba? Onu düşünmek lazım.
Hepsiburadada satılan her şey Türkiyede mi üretiliyor?

Arkadaş 1200TL'lik modem önerisi istiyor, siz 4600TL'lik Türkiye'nin en iyi modemi diyorsunuz, ayrıca sorun şurada o modem de Türkiye'de üretilmedi :D

Carrier ile extra aynı değildir büyük ihtimal, madem paranız var extra alın geçin kötü yorum yapanları tınlamayın bile ASUS modemler Firmware problemi var diye bu forumda yerin dibine gömülüyor evimde 2 adet ASUS modem kullanıyorum gayetde memnunum, ayrıca Keenetic Extra kullanan tanıdıklarım var, onlarda gayet memnun kötü yorum yapanların modem ile ilgili değil kendileri ile alakalı bir problemi vardır malum Türkiye'deki internet durumunu biliyorsunuz.

Doğru fakat genelde çekim gücünün çok kötü olduğundan eski modemlerini arattığından ve bir iki yıla bozulduğundan bahsedilmiş 1 yıldız yorumlarında onlar beni biraz tedirgin etti açıkçası modemden soğuttu biraz.

Hepsiburada'da satılan her şey Türkiye'de mi üretiliyor?

Doğru fakat genelde çekim gücünün çok kötü olduğundan eski modemlerini arattığından ve bir iki yıla bozulduğundan bahsedilmiş 1 yıldız yorumlarında onlar beni biraz tedirgin etti açıkçası modemden soğuttu biraz.

Hocam ülkeye getiriliyor sonuçta. Onun için ek bir para ödemiyorsunuz. Türkiye'de üretilen modem dışında modemmi sevmiyorsunuz da Türkiye'de üretilmesine bu kadar takıldınız anlamadım.

Hocam ülkeye getiriliyor sonuçta. Onun için ek bir para ödemiyorsunuz. Türkiye'de üretilen modem dışında modemmi sevmiyorsunuz da Türkiye'de üretilmesine bu kadar takıldınız anlamadım.

Hocam montajı üretim sanıyorsunuz. Ben karşı falanda değilim yani onu nereden çıkardınız fakat 4600 TL yide modeme vermem? Ben Hepsiburada'da satılan her ürün Türkiye'de mi üretiliyor sanki dedim.

Hepsiburada'da satılan her şey Türkiye'de mi üretiliyor?

Hocam forumda kullananlar memnun dediğim gibi kötü yorum yazanların kendileri ile ilgili bir problemi vardır fakat karar sizin, modem önerisi konusu açın 10 kişinin 8'i yine bu modemi önerecektir :D

Hocam forumda kullananlar memnun dediğim gibi kötü yorum yazanların kendileri ile ilgili bir problemi vardır fakat karar sizin, modem önerisi konusu açın 10 kişinin 8'i yine bu modemi önerecektir :D

N11'den Keenetic Extra DSL siparişini verdim 1140'a şu anki modem miladını doldurmak üzere zaten teşekkürler.

Geri
Yukarı