Maksimum 10.000 TL'ye kadar ince laptop önerisi

Otrivine

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Gemi Operasyon Uzmanı
Arkadaşlar maxiumum 10000 TL'ye kadar ince laptoplardan arıyorum. Gaming değil. Kamerası, mikrofonu iyi olan genelde Online görüşmeler için kullanılacak. Bu doğrultuda uzun ömürlü olacak en iyi fiyat performans ürünü hangisidir. Laptop konusunda çok bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ekran boyutu ortalama olsa yeter çok küçük olmasını da istemiyorum.

Alt seviyede F/P laptopları bence Lenovo.. Bende üst seviye laptopda var ama eşime video, film, müzik için istediğiniz tarzda laptop aldım.

1) Söylemiş olduğunuz rakamlara i5 1135G7 işlemcili laptop alabilirsiniz. (AMD için alt mesajda yazan arkadaşın söylediği 5625u daha iyi, oda tercih sebebi.)
2) İ3 te işimi görür kamera, mikrofon, video, film, müzik için derseniz de i3 1115g4 işlemcili şunu da tavsiye ederim: Gördüğüm kadarıyla şuan en ucuz BURADA (Bende bundan aldım + Ram takvsiyesi)

Son düzenleme:
Alt seviyede F/P laptopları bence Lenovo. Bende üst seviye laptopta var ama eşime video, film, müzik için istediğiniz tarzda laptop aldım.

1) söylemiş olduğunuz rakamlara i5 1135G7 işlemcili laptop alabilirsiniz. (AMD için alt mesajda yazan arkadaşın söylediği 5625u daha iyi, oda tercih sebebi.)
2) i3'te işimi görür kamera, mikrofon, video, film, müzik için derseniz de i3 1115G4 işlemcili şunu da tavsiye ederim: Gördüğüm kadarıyla şu an en ucuz BURADA (bende bundan aldım + RAM takvsiyesi)

4 GB RAM çok üzücü ya. Fiyat iyi ama bakınca sanki arkadaşın sttığı HP için aradaki farkı vermeye değer gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı