Maksimum 1000 TL gamepad önerisi

Hocam F710 hakkında ne düşünüyorsunuz? 700-800 TL civarı daha iyi olur çünkü maks 1000 olsa da
F710 tuşları bana çok sert geliyor sanki gamepad değil de suntaymış gibi. Tasarımını da hiç sevmiyorum açıkçası. Bir de belirli bir kesimin sürekli bağlantı şikayetleri var. Xbox dizilimli dediğiniz için direkt aklıma GC20 geldi.

F710 tuşları bana çok sert geliyor sanki gamepad değil de suntaymış gibi. Tasarımını da hiç sevmiyorum açıkçası. Bir de belirli bir kesimin sürekli bağlantı şikayetleri var. Xbox dizilimli dediğiniz için direkt aklıma GC20 geldi.
Hocam 2. el 9. nesil alsam?

İkinci el kullanırım derseniz alınabilir ben seviyorum Xbox Gamepadlerini.
Hocam 850'ye buldum, onu alacağım gibi.

Dediğine göre ilan sahibinin Amerikadan alıp test edip temizleyip satıyormuş, güvenli duruyor mu hocam daha önce hiç deneyimim olmadı sahibindende.

Hocam neredeyse 1000 oluyor diğeri bu tam 1000 ama çok daha az kullanılmış denildiğinde göre hangisi mantıklı olur?

@Metin Eren Türkmen

Son düzenleme:
Hocam 850'ye buldum, onu alacağım gibi.

Dediğine göre ilan sahibinin Amerikadan alıp test edip temizleyip satıyormuş, güvenli duruyor mu hocam daha önce hiç deneyimim olmadı sahibindende.

Hocam neredeyse 1000 oluyor diğeri bu tam 1000 ama çok daha az kullanılmış denildiğinde göre hangisi mantıklı olur?

@Metin Eren Türkmen
İkisi de temiz duruyor ama hangisi daha iyi olur bir şey diyemiyorum. Ben şahsen elektronik ürünlerde ikinci el almayı sevmem ve almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı