Maksimum 1000 TL günlük kullanım için kablolu kulak içi kulaklık tavsiyesi

Bütçe
700

d3xt3

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda günlük kullanım ve oyun için kulaklık arıyorum. Öyle çok ciddi bir kulaklığa ihtiyacım yok mikrofonu ve ses kalitesi orta seviyenin bir tık üstü olursa yeterli olur. Bütçe 1000 TL'ye kadar çıkabilir ama 700 bandında öneriler verebilirseniz daha iyi olur.

Bu kulaklık Wraith'te vardı 1200e fakat stoku bitmiş. Sen bilirsin.
Öğrenci olduğum için nakit harcamayı pek tercih etmiyorum taksitle almayı düşünüyorum.Böyle keyfi harcamalar için de ailemden para almak istemiyorum. Yurt içinden yapabileceğiniz bir öneri yok mu ?

Bu kulaklık Wraith'te vardı 1200e fakat stoku bitmiş. Sen bilirsin.
Bu kulaklık nasıldır mesela başka bir konuda önermişler.

Son düzenleme:
Öğrenci olduğum için nakit harcamayı pek tercih etmiyorum taksitle almayı düşünüyorum. Böyle keyfi harcamalar için de ailemden para almak istemiyorum. Yurt içinden yapabileceğiniz bir öneri yok mu?

İyi değil. Moondrop quarks bakabilirsin. Ama chu 2 çok daha iyi quarksdan biriktirip chu 2 al.

Öğrenci olduğum için nakit harcamayı pek tercih etmiyorum taksitle almayı düşünüyorum. Böyle keyfi harcamalar için de ailemden para almak istemiyorum. Yurt içinden yapabileceğiniz bir öneri yok mu?

KZ ate copper fiyatına göre iyi bir kulaklık, gun icerisinde kullanıyorum. O fiyatta genelde önerilen JBL C100SI, T160 veya Samsung'un en basit kulaklığına göre daha iyi, mikrofonu da temiz.
Ama sizin 1000 lira bütçeniz varsa gidip de almayın.
Yurt içi alternatifler forumda kesin konuşulmustur bence arama kısmından bir deneyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı