Maksimum 1000 TL mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
1000
Large olan mousepad'ler fazla küçük oluyor genelde. Yüksek hassasiyet kullanıyorsanız Glorious'unki alınabilir. QcK biraz abartılıyor SS fanları sağ olsun. Glorious'un yüzeyinin daha iyi olduğunu düşünüyorum ve kenarları dikişli. Yine de onun yerine HyperX'in medium olanı daha mantıklı. Daha büyük bir mousepad.

Ayrıca ü rüne göre ölçüler değişebiliyor, ibaresine takılmamak lazım. HyperX Large olan ‎44.96 x 40.01 x 0.41 cm ölçülerine sahip. En az olması gereken budur bence.

Laptop'u da üzerine kullanmak için XL bir mousepad'e ihtiyacınız var. Ürüne göre değişebilir ölçüler. Size kalmış ama 200TL altına satılan XL mousepad'ler pek kaliteli değil. O Klasse marka olan mousepad'i herkes farklı isim altından satıyor Amazon'da. Ortalık malı olmuş durumda.
Yani şu anki SS Rival 3'ü 1000 CPI ayarda kullanıyorum. Yüksek hassasiyette oynarım oyunları da.

Bir de bunu söylemek gerekli mi bilmiyorum ama FPS oyunlarını bilekten oynuyorum.

HyperX alırsam Large veya Medium ölçülerinden birini seçeceğim öyleyse. Glorious'un sade beyaz rengi falan çok hoşuma gitti, bir de dikişli kenar. Glorius ile Klasse arasında çok fark var mıdır sizce? Glorius, Klasse ve HyperX arasında kaldım şu an. Aralarında çok fazla fark var mı acaba?

HyperX alırsam Large veya Medium ölçülerinden birini seçeceğim öyleyse. Glorious'un sade beyaz rengi falan çok hoşuma gitti, bir de dikişli kenar. Glorius ile Klasse arasında çok fark var mıdır sizce? Glorius, Klasse ve HyperX arasında kaldım şu an. Aralarında çok fazla fark var mı acaba?
Klasse Longteng'den bahsediyorsanız en iyisi o aralarında. Onda farkı hissedersiniz. Ucuz olan Klasse'den bahsediyorsanız dandik bir mousepad açıkçası. Yüzeyi aşınabilir uzun vadede. Diğerlerinde çok da bir fark yaşamazsınız. HyperX Large almanız önerimdir. Zaten çok fazla bir fiyat farkı yok medium ile arasında. Glorious da alınabilir ama küçük bir mousepad.

Klasse Longteng'den bahsediyorsanız en iyisi o aralarında. Onda farkı hissedersiniz. Ucuz olan Klasse'den bahsediyorsanız dandik bir mousepad açıkçası. Yüzeyi aşınabilir uzun vadede. Diğerlerinde çok da bir fark yaşamazsınız. HyperX Large almanız önerimdir. Zaten çok fazla bir fiyat farkı yok medium ile arasında. Glorious da alınabilir ama küçük bir mousepad.
Evet, şimdi Glorius'un inceleme videosunu izledim de gerçekten küçükmüş biraz. HyperX Large alabilirim. Glorius'un L modeli : 28 cm x33 cm bu ölçülerde.

HyperX'in M modeli : 35.81 x 29.97 x 0.3 cm bu ölçülerde.

HyperX L modeli ise, ‎44.96 x 40.01 x 0.41 cm ölçülerinde. Glorius'un L dediği modelleriyle neredeyse 10 cm fark varmış aralarında.

HyperX L modeli alınabilir duruyor hocam. Tabii eğer alabilirsem ilk attığınzı Klasse Longteng'i almaya çalışacağım. Teşekkür ederim tekrardan.

F/P iki ürün. :D

Evet, şimdi Glorius'un inceleme videosunu izledim de gerçekten küçükmüş biraz. HyperX Large alabilirim. Glorius'un L modeli: 28 cm X33 cm bu ölçülerde.

HyperX'in M modeli: 35.81 X 29.97 X 0.3 cm bu ölçülerde.

HyperX L modeli ise, ‎44.96 X 40.01 X 0.41 cm ölçülerinde. Glorius'un L dediği modelleriyle neredeyse 10 cm fark varmış aralarında.

HyperX L modeli alınabilir duruyor hocam. Tabii eğer alabilirsem ilk attığınzı Klasse Longteng'i almaya çalışacağım. Teşekkür ederim tekrardan.

Glorious XL diğer mousepadlardaki large boyutuna eşit, eğer large boyutta mouse pad lazımsa Glorious XL almanız lazım.

F/P iki ürün. :D

Glorious XL diğer mousepadlardaki large boyutuna eşit, eğer large boyutta mouse pad lazımsa Glorious XL almanız lazım.
Teşekkürler. Mouse olarak Legion'a karar vermiştim aslında hocam. Kablosuz olması daha pratik olur benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı