Maksimum 1200TL Oyun Laptop Önerisi !!

Bence attıgınız yorumlar hiç uygun değil millet parayı sokaktan bulmuyor 1200 TL'ye var kardeşim ( üst düzey oynayamazsın ama ] herkesin 3000 TL bütçesi yok.

Önereceğim PC de Üst düzey oyunları degilde daha basit grafik efeckleri olan oyunları oynayabilirsin ama ısınma problemi var altına sogutucu sart,

VATAN COMPUTER - CASPER - NOTEBOOK CORE

Son düzenleyen: Moderatör:
Cht1'e katılıyorum. Bu foruma üye olan kişiler herhangibir konuda bilgili olmak zorunda değiller. Bu nedenle fiyatlarıda takip etmiyor olabilirler. Ama arkadaşların söylediği gibi 1200 tl biraz az bu nedenle 2. El temiz ürün arayabilirsin.

Arkadaşlar ben de söylemeye çalıştım ama arkadaşın pek durumu olmadığı için böyle söyledi yine de sağ olun...

Şimdi biz durumu olmayan arkadaşına oyun oynar diye bu bütçeye uygun şu laptop al dersek, arkadaşın gerçeklerle yüzleşir yüzleşmez soluğu sende ve bizde alır. En iyisi arkadaşın PS4 yada PS3 alsın doya doya oynasın oyun.

O fiyata oyun oynayamayacağı belli 1.200 TL'lik laptop önerirseniz adamada yazık olur. Birde kulağınızın çınlaması ile uğraşırsınız.

Şimdi biz durumu olmayan arkadaşına oyun oynar diye bu bütçeye uygun şu laptop al dersek, arkadaşın gerçeklerle yüzleşir yüzleşmez soluğu sende ve bizde alır. En iyisi arkadaşın PS4 yada PS3 alsın doya doya oynasın oyun.

arkham'ın dediği nokta daha mantıklı PS3 5gb modeliydi yanlış hatırlamıyorsam 400 TL'ye kadar düştü. Konsollara yönelmesinde fayda var.

Arkadaşımın zaten bir masaüstü bilgisayarı var kendisi laptop istiyor ancak bu iş böyle yürümeyecek gibi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı