Maksimum 120TL'ye alınabilecek en iyi mouse

Bütçe
120

Omenvl

Hectopat
Başlıkta soru açık. Bu fiyata kargo dahil olması lazım yani 121 TL olsa alamam, bütçem 120 TL. Önerilerinizi bekliyorum.
Benim düşüncem bu, sizce iyi midir?

Kargoyla birlikte 115 oluyor.
peki bir şey sorabilirmiyim aynı ürün
Gamenote Ms1012a Kablolu Rgb Gaming Mouse - Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
başka yerlerde daha ucuz ama isimleri aynı resimleri farklı hangi resim gerçek olan n11 den alsam sıkıntı olurmu kargo dahil 99tl orada

Rampage SMX-R44 modelini önerebilirim. Uygulaması mevcut çeşitli makro ayarlamaları ve DPI ayarlamaları gibi seçenekleri mevcut. Kablosu örme bir kablo. Bazı alışveriş sitelerinin indirim fırsatlarını yakalayabilirsen çok düşük fiyatlara da alabilirsin ama şu an zaten senin fiyat aralığında. (siyah harici diğer renkleri kesinlikle önermem)

Rampage SMX-R44 modelini önerebilirim. Uygulaması mevcut çeşitli makro ayarlamaları ve DPI ayarlamaları gibi seçenekleri mevcut. Kablosu örme bir kablo. Bazı alışveriş sitelerinin indirim fırsatlarını yakalayabilirsen çok düşük fiyatlara da alabilirsin ama şu an zaten senin fiyat aralığında. (siyah harici diğer renkleri kesinlikle önermem)
Sensörü sorunlu, malzeme kalitesi kötü. Kesinlikle alınmaz, Gamenote'ye bakın.

Razer DeathAdder essential modelini uzun bir süre kullandım. Ondan sonra birçok farklı mouse denedim fakat düşük bütçeli en kaliteli ürün olarak bunu kullanıyorum şu an. 1.5 yıl oldu bir sorun ile karşılaşmadım.

Kargo dahil 99 TL.
işte o ürüne girince başka bir mousenin resmi çıkıyor güvenlimidir ? normalde 1012a böyle değil

Yeni konular

Geri
Yukarı