Maksimum 14 bin TL laptop tavsiyesi

Hocam 60Hz sıkıntı değil mi? Şu an bu butcelerde en sıkıntısizi Acer Nitro galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 60Hz sıkıntı değil mi ya şu an bu butcelerde en sıkıntısizi Acer Nitro galiba.

Acer Nitro sıkıntısız model ancak Acer'de kendiniz RAM SSD takamıyorsunuz servise göndermeniz gerekiyor garanti dışı kalmasın diye serviste ekstra masraf çıkma olasılığıda var
Bu modelede bakabilirsin

Son düzenleme:
60Hz niye sıkıntı? 3050 ekran kartı zaten günümüz oyunlarını 40-50 DLSS ile 60 civarı FPS veriyor. Ekran kartı zaten medium 60FPS kartı. Ha ama eğer rekabetçi multiplayer oyunları oynanacaksa Hz önemli o zaman tercih etmeyebilirsiniz.

60Hz niye sıkıntı? 3050 ekran kartı zaten günümüz oyunlarını 40-50 DLSS ile 60 civarı FPS veriyor. Ekran kartı zaten medium 60FPS kartı. Ha ama eğer rekabetçi multiplayer oyunları oynanacaksa Hz önemli o zaman tercih etmeyebilirsiniz.
Zaten ağır oyunlarda kimse 144 FPS sabit oynayayım diye uğraşmaz, insanlar yüksek Hz değerine sahip ekranları büyük oranda rekabetçi oyunlar için alıyorlar. Bence bu fiyata en uygun PC şu:

Zaten ağır oyunlarda kimse 144 FPS sabit oynayayım diye uğraşmaz, insanlar yüksek Hz değerine sahip ekranları büyük oranda rekabetçi oyunlar için alıyorlar. Bence bu fiyata en uygun PC şu:

Haklısınız zaten alıcağım zaman çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynarım diye düşünüyorum. Bu arada şu Asus Rog Strix laptopunun da hiç olumsuz yorumunu görmedim gtx 1650 olmasına rağmen yorumlarda soğutma ve malzeme kalitesi sayesinde de oyunlarda drop yememeyenleri gördüm. link https://www.hepsiburada.com/asus-ro...-v_jYlJ3yIIPryyRqHUaAhvHEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Buna uygun 170w adaptörü nerde bulabilirim?
İnternet üzerinden satın alabilirsiniz baktığım kadarıyla 950 TL civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı