Maksimum 15.000 TL bilgisayar önerisi

NZXT Kraken M.22 120mm nasıldır?
120mm sıvı soğutmalar pek iyi soğutamıyor. Fuma 2 sıvı soğutucular ile kapışıyor. Hava soğutma almak soğutma açısından daha mantıklı.

Screenshot from 2021-04-16 12-30-53.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

120mm sıvı soğutmalar pek iyi soğutamıyor. Fuma 2 sıvı soğutucalar ile kapışıyor. Hava soğutma almak soğutma açısından daha mantıklı.

Eki Görüntüle 977079

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam hava soğutmadan ne kadar kötü olur?

Hocam OC gibi bir amacınız yoksa bu kadar para dökmeye de gerek yok. Sadece stabil ve serin çalışsın derseniz T6 Ultra ya da Arctic Freezer 34 de fazlasıyla işinizi görür. Onun dışında @kqqk13 hocama katılıyorum 120Mm'lik bir sıvı soğutucu yerine kaliteli bir hava soğutma çok daha fazla iş görecektir.

Hocam hava soğutmadan ne kadar kötü olur?
Tam karşılaştırma bulamadım ama tahminimce 4-7 derece arası daha sıcak çalışacaktır. Yine R5 3600X'i bütün çekirdekler 4.2 GHZ iken 61 derece tutumayı başarıyor.

Hocam OC gibi bir amacınız yoksa bu kadar para dökmeye de gerek yok. Sadece stabil ve serin çalışsın derseniz T6 Ultra'ya da Arctic Freezer 34 de fazlasıyla işinizi görür. Onun dışında @kqqk13 hocama katılıyorum 120Mm'lik bir sıvı soğutucu yerine kaliteli bir hava soğutma çok daha fazla iş görecektir.

Hocam orada bulunanlardan birini almak zorundayım ne yazık ki. Ne önerirsiniz?

Ben olsam Cooler Master modelini tercih ederdim aralarında çok bir fark yok. NZXT ile aralarında 3 derece oynuyor.

3 derece fazla değilmiş. Görüntüsü yüzünden NZXT tercih edeceğim.
Bekle bence 15.000 TL 3060 sistem çok düşük.

Bekleme imkanım yok. Şu an laptopumun tuşları dökülüyor. O kadar kötü durumda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı