Maksimum 15.000 TL sistem önerisi

Ti vesiyonu değil hocam düz 3060, RX 6700 XT de, oyunlardaki RTX özelliğini kullanabiliyor muyuz peki?
Teknoloji bakımından RTX 3060, RX e göre daha iyi de dediler ama.

Hocam düz oyun performansini karsilastirirsak o dedigim sistem ama siz teknolojileri devreye sokarsaniz NVIDIA tabii ki bir tık önde. FSR son hali ile DLSS'e sağlam rakip ama benim gozumde hala DLSS bir tik onde keza NVIDIA'da RTX gibi bir teknoloji de var karar sizin hocam objektif bir sekilde degerlendirmem bu sekilde. Yalniz RX 6700 XT'nin sistemindeki parcalar cok daha kaliteli bu iki sistem icin karsilastirirsak.

Hocam düz oyun performansini karsilastirirsak o dedigim sistem ama siz teknolojileri devreye sokarsaniz NVIDIA tabii ki bir tık önde. FSR son hali ile DLSS'e sağlam rakip ama benim gozumde hala DLSS bir tik onde keza NVIDIA'da RTX gibi bir teknoloji de var karar sizin hocam objektif bir sekilde degerlendirmem bu sekilde. Yalniz RX 6700 XT'nin sistemindeki parcalar cok daha kaliteli bu iki sistem icin karsilastirirsak.
Hocam bu iki model arasında kararsız kaldım. Ahora / Haqqus-xt
Ahora'da anakart farklı düşük mhz , ekran kartı farklı bir model ama istediğim rtx 3060'a sahip model,
gaming gen'deki asus odaklı , ama sadece ekran kartı istemediğim bir model. Gaming gene asus tuf gaming 3060 eklerlerse güzel olur, şuanki ekran kartındanda hem daha ucuz hem 3 fanlı.

Geri
Yukarı