Maksimum 150 TL Wi-Fi Adaptör Önerisi

sp33d

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Masaüstü bilgisayara geçeceğim, kablo ile uğraşmak istemediğimden (estetik olarak da hoş değil) dolayı Wi-Fi adaptör almak istiyorum. Vatan'da bu ürünü gördüm, acaba performansı nasıldır? Oyun oynayacağım, ping çok sorun olur mu? Kablosuz bağlantım dizüstünde gayet iyiydi, pingten şikayetçi değildim. Bunda durum nasıl olur? Modem uzak değil maksimum 5 metre ötede. Başka önerileriniz varsa Teknosa, Media-Markt ve Vatan'dan atarsanız sevinirim. Yarın gidip alacağım çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Masaüstü bilgisayara geçeceğim, kablo ile uğraşmak istemediğimden (estetik olarak da hoş değil) dolayı Wi-Fi adaptör almak istiyorum. Vatan'da bu ürünü gördüm, acaba performansı nasıldır? Oyun oynayacağım, ping çok sorun olur mu? Kablosuz bağlantım dizüstünde gayet iyiydi, pingten şikayetçi değildim. Bunda durum nasıl olur? Modem uzak değil maksimum 5 metre ötede. Başka önerileriniz varsa Teknosa, Media-markt ve Vatan'dan atarsanız sevinirim. Yarın gidip alacağım çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kablo çekmeniz önerimdir 5 metre için biraz saçma olur. Dalgalı bir bağlantı sağlar size.
Stabil rahat bir deneyim için kablo çekmenizi şiddetle öneriyorum.

Şunu uzun yıllardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, yorumlara da bir göz atılıp karar verilebilir. 150 lira civarına yine daha güncel TP-Link ürünleri de vardır, onların da sorunsuz iş göreceğini düşünüyorum.

Hocam kablo çekmeniz önerimdir 5 metre için biraz saçma olur. Dalgalı bir bağlantı sağlar size.
Stabil rahat bir deneyim için kablo çekmenizi şiddetle öneriyorum.
Hocam evin ortası tam anlamıyla, halının altından geçirsem bile absürt gözükür.

Şunu uzun yıllardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, yorumlara da bir göz atılıp karar verilebilir. 150 lira civarına yine daha güncel TP-Link ürünleri de vardır, onların da sorunsuz iş göreceğini düşünüyorum.

Hocam mağazadan almam lazım, yarın alacağım da bilgisayarı.

Masaüstü bilgisayara geçeceğim, kablo ile uğraşmak istemediğimden (estetik olarak da hoş değil) dolayı Wi-Fi adaptör almak istiyorum. Vatan'da bu ürünü gördüm, acaba performansı nasıldır? Oyun oynayacağım, ping çok sorun olur mu? Kablosuz bağlantım dizüstünde gayet iyiydi, pingten şikayetçi değildim. Bunda durum nasıl olur? Modem uzak değil maksimum 5 metre ötede. Başka önerileriniz varsa Teknosa, Media-Markt ve Vatan'dan atarsanız sevinirim. Yarın gidip alacağım çünkü. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum. Ben de masaüstü bilgisayara geçeceğim siz gibi 150 TL bütçeye sahibim ve ping sorunu yaşamadan oyun oynamak istiyorum. Herhangi bir ürün aldınız mı, neyi önerirsiniz?​

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum. Ben de masaüstü bilgisayara geçeceğim siz gibi 150 TL bütçeye sahibim ve ping sorunu yaşamadan oyun oynamak istiyorum. Herhangi bir ürün aldınız mı, neyi önerirsiniz?​
Hocam Tenda U6 adlı ürünü Vatan’dan 149TL’ye aldım. ADSL internet kullanıyorum, ağıma kimse bağlı değil sadece ben. Eğer modeminizin mesafesi 10 metreden fazla değilse bu ürünü gerçekten öneriyorum. Eğer arkaplan hizmetlerinizi kapatırsanız ve Wi-Fi bağlantınızı Windows ayarlarından tarifeli olarak işaretlerseniz hiçbir ping sorunu yaşamazsınız. Discord ile arkadaşlarımla konuşurken CS:GO oynuyorum, 70-75 pingi (tabii ping biraz bölgesel olan bir olay) geçtiğini görmedim. Ping sabit oluyor, ping spike dediğimiz olay da yaşanmıyor. Tavsiye ederim ama dediğim gibi modeminiz 10 metreden yakınsa. Çekim gücü de fena değil. Eğer alırsanız aldıktan sonra Tenda’nın sitesine girip sürücüyü yüklemeyi unutmayın. Bu arada yarın ben buna bir rehber hazırlayayım yahu bayağı bilgi edinmişim. 😃

Air 2411 bulabilirsen onerimdir ping degerleri kablolu ile ayni ayrica mimo destegi var bu adaptorun kopma olmaz.

Geri
Yukarı