Maksimum 1800TL bisiklet önerisi

Hocam NG650 MD olabilir. Gayet güzel bisikletler. Şahsen 3 senedir kullanıyorum.
Hocam NG650 MD olabilir. Gayet güzel bisikletler. Şahsen 3 senedir kullanıyorum.
Bu bisikletin gövdesi gayet güzel. Alüminyum olduğu için pek fazla ağırlık yapmaz. Lastikleri bir dağ bisikletine göre(genel olarak) daha kalındır. Sanırım 2.20cm olmalı. Vites sistemi güzel ancak bakımını aksatmayın. Ben sürekli aksattığım için sorun çıkartmaya başladı. Frenleri gayet güzel tutuyor. Özellikle hafif eğimli yokuşları inerken frenler sıkıysa korkmaya hiç gerek yoktur. Aslında fazla bakıma muhtaç olmayan her türlü arazide gidebilen,sizi üzmeyecek bir bisiklet. Ben bu bisiklet ile iki tane ağır kaza geçirdim. Ağırdan kastım kendimin yaralandığı kazalar. Taş gibi bisiklet diyebilirim. Uygun fiyata bulabilirseniz ve bakımlarını aksatmazsanız bu modelin HD versiyonunu tercih edebilirsiniz. Selesi çok ergonomik değil. Ben selesini değiştirdim 2 sene sonunda. Zaten çoğu bisikletin fabrikasyon selesi rahat olmaz. Ama endişe etmeyin. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı