Maksimum 20.000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

0tac

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 20.000 TL'ye kadar dizüstü bir bilgisayar önerisi istiyorum. Bu bilgisayarda çok ağır olmayan oyunlar oynanacak.
● Harici ekran kartı
● 8+8 16 GB RAM
● İyi soğutma
● Güncel parçalar kullanılması

İstediğim özellikler bunlar. Önerilerinizi bekliyorum.

Değil

Bütçeye göre fazla istekler.

Değil

Harici ekran kartı nerede ben göremedim de.

Bütçeye göre fazla istekler.
Evet ben de farkındayım ama çok ağır oyunlar oynanmayacak mx serisi ekran kartları rahat yeterli olur yani. Attığınız modelde 8 GB RAM, arttırmak için hangi değerlerde bir RAM alınması lazım onu da önerirseniz iyi olur. Bu arada 8 GB çok mu zorda bırakır?

Evet ben de farkındayım ama çok ağır oyunlar oynanmayacak MX serisi ekran kartları rahat yeterli olur yani. Attığınız modelde 8 GB RAM, arttırmak için hangi değerlerde bir RAM alınması lazım onu da önerirseniz iyi olur. Bu arada 8 GB çok mu zorda bırakır?

Bırakır. Ekleme yapılması şart. ThinkBook'da tek slot lehimli direkt 16 GB alarak yükseltme yapılması daha doğru olur, içerisinden 3200 MHz CL22 RAM çıkar fakat gelen markaya göre tercih yapmak daha doğru olur.

Bırakır. Ekleme yapılması şart. ThinkBook'da tek slot lehimli direkt 16 GB alarak yükseltme yapılması daha doğru olur, içerisinden 3200 MHz CL22 RAM çıkar fakat gelen markaya göre tercih yapmak daha doğru olur.
Anladım. CPU-Z'den bakıp tam verileri söylemem lazım yani. SSD yükseltilebiliyor mu bu modelde?

Anladım. CPU-Z'den bakıp tam verileri söylemem lazım yani. SSD yükseltilebiliyor mu bu modelde?
Evet yükseltilebiliyor hocam, boşta slot bulunmakta.

Teşekkürler yardımınız için. Bir sorum daha var, RAM ve SSD yükseltmesi yaptığımızda garanti kapsamından çıkmaz değil mi?
Zarar vermediğiniz sürece garanti dışına çıkmamakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı