Maksimum 200 TL Klavye + Mouse Önerisi

Orhan Z

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar topladım bilgisayarım çok güzel çalışıyor bir de Mouse ve klavye almak istiyorum şu an kullandığım klavye Everest marka ışıklı bir klavye alıcağım klavyenin de ışıklı olmasını istiyorum. Klavye vurmaktan kırıldı :mutlu: Sağlam bir klavye arıyorum mouse ise kablolu olsun iyi olsun yeter en son 200 TL verebilirim her ikisine de sizin kullandığınız beğendiniz klavye ve mouse var mı yoksa bana ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlamlık konusunda Logitech iyi bir tercih olur, klavye olarak G103 veya G105 fare için de G300s modeline bakabilirsin.

A4 Tech Bloody B2100 , Cooler Master Devastator veya Logitech ürünlerine bakabilirsin. Ben Logitech g103 ve yurtdışından çok ucuza getirttiğim bir mouse kullanıyorum (Zelotes mi neydi adı). Bir arkadaşımda B2100 kullanmıştım oda gerçekten başarılı bir set , ışıkları da ayrı bir güzellik katıyor tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı