Maksimum 2000TL M.2 SSD önerisi

• Konuyu başlatan leyleq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 651
Bu bütçede Gen4 depolama birimi alınır. Sisteminiz Gen4 imkanı sağlamasa bile ileri dönük olsun diye bu yoldan gidilir.

Hocam anladığım kadarıyla attığınız anakartta bir tane m2 girişi var, o da 3 destekliyor. Atıyorum gen 4 olan bir 980 pro ssd alırsanız yine onu gen 3 hızında kullanacaksınız. Önceliğiniz gen 3 olsun. Ben 2 gün önce corsair mp 510 960gb satın aldım itopya’dan 900tlye. İndirimi bitti ama dakikasında. Wd black sn750 önerebilirim. Çokça memnun kalınan bir ssd. Samsung için zaten bir şey demiyorum herkes öneriyor.

Hocam anladığım kadarıyla attığınız anakartta bir tane m2 girişi var, o da 3 destekliyor. Atıyorum gen 4 olan bir 980 pro ssd alırsanız yine onu gen 3 hızında kullanacaksınız. Önceliğiniz gen 3 olsun. Ben 2 gün önce corsair mp 510 960gb satın aldım itopya’dan 900tlye. İndirimi bitti ama dakikasında. Wd black sn750 önerebilirim. Çokça memnun kalınan bir ssd. Samsung için zaten bir şey demiyorum herkes öneriyor.
Fiyat farkı devasa değilse GEN4 almak ileriye yatırım olur bence.

Ben 2 gün önce Corsair MP 510 960GB satın aldım İtopya'dan 900TL'ye. İndirimi bitti ama dakikasında.

O sırada gerçekten ilginç miktarda indirim vardı.Gen 4 Aorus 1 TB SSD'yi 1400 TL'ye gördüm ancak dediğiniz gibi dakikasında bitti.

O sırada gerçekten ilginç miktarda indirim vardı.Gen 4 Aorus 1 TB SSD'yi 1400 TL'ye gördüm ancak dediğiniz gibi dakikasında bitti.
Valla ben rastgele açtım sayfayı öyle. Tam 19.02’de siparişi vermişim. Ben sepete attım bitti. Muhtemelen 19’da başlamıştı indirim. :)

Bir tık daha ucuz.
Ama Amazon'dan almak müşteri hizmetleri bakımından daha iyi olabilir, İtopya biraz sıkıntılı.
İlgilenirsen kapalı kutu olarak sattığım gen4 SSD var, fiyat olarak bundan uygun ve daha iyi.

Geri
Yukarı