Maksimum 20500 liraya Samsung telefon önerisi

Makaleler
15
Merhaba.

İstediğim üniversiteyi tutturduğum taktirde annem istediğin cihazı sana alacağım dedi geçenlerde.
Kazandığım taktirde cihazı değiştireceğim ama çok aşırı aşırı büyük rakamlara çıkmak istemiyorum. Bir kere alınıp 4 sene rahat götürmesi gerek. (Kazanıp ailemi gururlandıracağıma eminim ama nasibimizde varsa inşallah.)
Bu yüzden almışken bir kere para verelim bir daha uzun vadede gerek olmaz gibi bir düşüncem var.

Aradığım üç önemli kriter var.
1. Ses kalitesinin iyi olması ve açıkçası Type-C dönüşütürücü ile kablolu kulaklık kullanımına müsaade etmesi. Bluetooth bu aralar almayı düşünmüyorum.
2. Kamera kalitesi iyi olmalı. Fotoğraf çekmeyi açıkçası çok seviyorum imkan olsa fotoğrafçılık öğrenirim de işte :(
3. Batarya üzmemeli.

Bunlar ışığında alınabilecek en iyi cihaz hangisi olacaktır?

Her türlü fikre ve kullanıcı yorumuna açığım.
Teşekkürler.

Not: Bu konuyu açmadan önce Note 20 Ultra düşünüyordum ancak bundan vazgeçtim.
Not 2: SD kart desteği önemli değil ama cihazda olmayacaksa depolama alanı 256GB olursa güzel olabilir.

Neden vazgeçtiniz hocam. Ailemde de kullanan var ve gayet sağlam telefon.
990 SoC pil verimliliği yüzünden hocam. Yoksa çok hoşuma gitmişti Note 20 Ultra.

Türkiye'de Exynos işlemcili olarak satılıyor diye biliyorum.
Isınma sorunu konusunda bir şey diyemem.
8 Gen 1 ile gelmiş olması lazım cihazın hocam. Yanlış biliyor da olabilirim.

Merhaba.

İstediğim üniversiteyi tutturduğum taktirde annem istediğin cihazı sana alacağım dedi geçenlerde.
Kazandığım taktirde cihazı değiştireceğim ama çok aşırı aşırı büyük rakamlara çıkmak istemiyorum. Bir kere alınıp 4 sene rahat götürmesi gerek. (Kazanıp ailemi gururlandıracağıma eminim ama nasibimizde varsa inşallah.)
Bu yüzden almışken bir kere para verelim bir daha uzun vadede gerek olmaz gibi bir düşüncem var.

Aradığım üç önemli kriter var.
1. Ses kalitesinin iyi olması ve açıkçası Type-C dönüşütürücü ile kablolu kulaklık kullanımına müsaade etmesi. Bluetooth bu aralar almayı düşünmüyorum.
2. Kamera kalitesi iyi olmalı. Fotoğraf çekmeyi açıkçası çok seviyorum imkan olsa fotoğrafçılık öğrenirim de işte :(
3. Batarya üzmemeli.

Bunlar ışığında alınabilecek en iyi cihaz hangisi olacaktır?

Her türlü fikre ve kullanıcı yorumuna açığım.
Teşekkürler.

Not: Bu konuyu açmadan önce Note 20 Ultra düşünüyordum ancak bundan vazgeçtim.
Not 2: SD kart desteği önemli değil ama cihazda olmayacaksa depolama alanı 256 GB olursa güzel olabilir.

Hocam Samsung A23s çok güzel bir telefon 10 bin TL civarı yüksek işlemci gücü iyi bir ekran ile geliyor kalan para ile de fotoğrafçılık için dlsr kamera alabilirsiniz 10 bin TL kamera için ayrı konu açarsanız yardımcı olurlar öneri olarak belirtmek istedim.

S21 Ultra olabilir mi peki?
S21 Ultra sifir olarak butcen dahilinde yok ama ikinci el alirim dersen mumkun. S22'den geride oldugu iki konu var: SoC ve guncelleme destegi. Bunlar disinda daha iyi.

Geri
Yukarı