Maksimum 250 TL RGB Kulaklık Önerisi

Yakup Gürkan

Decapat
Merhabalar, Oyuncu Kulaklığı almak için piyasada uzun süredir geziyorum fakat bir de sizden fikir almak istedim. Maksimum 250 taş çatlasa 260 TL ye RGB kulaklık önerisi istiyorum sizden. Gamepower Warlord ve Luna iyi tercihler gibi görünüyor ama burada herkes geçirmiş. Var mı güzel bir öneri?

Merhabalar, Oyuncu Kulaklığı almak için piyasada uzun süredir geziyorum fakat bir de sizden fikir almak istedim. Maksimum 250 taş çatlasa 260 TL ye RGB kulaklık önerisi istiyorum sizden. Gamepower Warlord ve Luna iyi tercihler gibi görünüyor ama burada herkes geçirmiş. Var mı güzel bir öneri?
250 Tlye RGB olarak Gamepower Rampage markalardan başka tercihin yok. Çok kaliteli olmuyorlar.

260 tl ve aşşasına rampage,gamepower,trust var öyle logitech asus için 600 tl üzeri olur rgb olmayanlarda var onlarda 320 tl den başlıyor yani hem rgb hem kalite diyosan yukardaki rakamı gözden geçirmen lazım. :(

"Rampage Sn-RW66 Alpha-X RGB 7.1" Bu kulaklık tam sana göre Mediamarkt'da 239 TL N11 gibi yerlerde daha uyguna bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı