Maksimum 2500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2500

manyetik14

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar başında günde en az 8 saat vakit geçiriyorum. 2500TL bütçeye uygun oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum.

xDrive 15'li modeli aklıma çok yattı ancak iyisiyle kötüsüyle önereceğiniz başka koltuk var mı?

Kolçak açısı çok önemli değil, çalışma ortamımın soğutması da iyi. Rahatlığı ve özellikle yatma açısı iyi bir model arıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar başında günde en az 8 saat vakit geçiriyorum. 2500TL bütçeye uygun oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum.

xDrive 15'li modeli aklıma çok yattı ancak iyisiyle kötüsüyle önereceğiniz başka koltuk var mı?

Kolçak açısı çok önemli değil, çalışma ortamımın soğutması da iyi. Rahatlığı ve özellikle yatma açısı iyi bir model arıyorum.

Hawk fab V5 öneririm 1 aydır kullanıyorum gayet iyi.

Boy ve kilona göre bir model al. Ben 194 boyunda olduğum için normal koltuklardan büyük tasarlanan Calitte Samurai SS Kumaş Cross Edition aldım.

Gayet rahat ve geniş bir koltuk. Malzemesi kalitesiz hissettirmiyor. Ayrıca yerli üretim.

Kullanmadım hiçbirini ama görüntü olarak ve kullanıcı yorumlarına göre hawk ürünleri gayet başarılı gibi duruyor benim de aklımda hawk almak var.

Boy ve kilona göre bir model al. Ben 194 boyunda olduğum için normal koltuklardan büyük tasarlanan Calitte Samurai SS Kumaş Cross Edition aldım.

Gayet rahat ve geniş bir koltuk. Malzemesi kalitesiz hissettirmiyor. Ayrıca yerli üretim.
kilonuz kaç?

Bende v3 versiyonunu kullanıyorum hawk'ın. 183 95 kiloyum. İşim gereği çok fazla oturuyorum bilgisayar karşısında. Hawk şimdilik gayet iyi, tek eksiği tamamen dik olmuyor. 95 derece falan oluyor 90 derece olmuyor.

180 boy 85kğ.

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Terleme yapıyor mu, süspansiyonu nasıl, eğilme açısı ve sağlamlığı sizce nasıl?

Süspansiyonu iyi kumaş olduğu için terletmiyor koltuğa vücudunuz 1 hafta içinde alışıyor ben memnunum sağlamlığıda iyi 180 dereceye kadar yatıyor. Bence alacaksanız kesinlikle kumaş alın deri alırsanız çok pişman olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı