Oyuncu koltuğu önerisi

erdenet

Hectopat
Almışken en iyi oyuncu koltuğunu almak istiyorum mümkün olduğunca ömürlük olması için. En kaliteli oyuncu koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Şart değil ama kaliteliyse fiyat performans ürünleri tercihimdir.

Arkadaş aldı yakın zamanda memnun indirime girmiş aynı zamanda.

Hocam 2000'li yılların başında yaşıyorsunuz herhalde 5.000 TL bütçe ile çok şey istiyorsunuz. Hem en iyisi olacak hem 5.000 TL olacak. Öyle bir koltuk yok bütçe artırabilirseniz EXVEGA Andromeda 2024 Premium Kumaş Masajlı Profesyonel Oyuncu Koltuğu Siyah bu olabilir.
Bütçe dahilinde en iyisi neyse o hocam. Nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlamışsınız, bütçe belirtmeyerek benim de hatam olmuş onun için özür dilerim tekrardan.

En iyisini istiyorum derseniz 50 binlik öneri gelir :D Maalesef artık giriş seviye oyuncu koltukları 5000. Xdrive akdeniz kullanıyorum alalı 1 ay oldu memnunum. Düşünebilirsiniz.

En iyisini istiyorum derseniz 50 binlik öneri gelir :D Maalesef artık giriş seviye oyuncu koltukları 5000. Xdrive akdeniz kullanıyorum alalı 1 ay oldu memnunum. Düşünebilirsiniz.
Koltuğu alırken değerlendirmem gereken ölçütler neler? Boy kiloya göre koltuklar değişiyor mu yoksa belirli bir standart var mı?

Geri
Yukarı