Maksimum 270 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

lndra

Kilopat
Daha fazla  
Dün 2 yıllık kulaklığım bozuldu ve yeni kulaklık arayışına girdim. Fakat ne alacağım hakkında en ufak bir fikrim yok. Her türlü öneriye açığım.

Kullanmıyorum, ama çok olumlu yorum var. Ben HypreX Cloud Stinger kullanıyorum. O da alınabilir aslında.

Ama kablo yapısını tahmin edebiliyorum. Çünkü Stinger da kumaş sarım değil. Ama sert bir plastik kullanılıyor. Kumaş sarım kadar olmasa da, normal plastik kadar da değil.

Kullanmıyorum, ama çok olumlu yorum var. Ben HypreX Cloud Stinger kullanıyorum. O da alınabilir aslında.

Ama kablo yapısını tahmin edebiliyorum. Çünkü Stinger da kumaş sarım değil. Ama sert bir plastik kullanılıyor. Kumaş sarım kadar olmasa da, normal plastik kadar da değil.

Aslında cloud stinger'ı almayı düşünmüştüm ama bir arkadaşım güzel değil demişti. Sen ne düşünüyosun memnun musun? Ses kalitesi ve mikrofonu nasıl?

Gayet güzel inceleme olmuş eline sağlık.

Benim için oyunlardaki verdiği ses önemli. Daha çok competitive oyunlar oynadığım için ses kasmak çok önemli benim için. İncelemeyi de okuduktan sonra sanırım cloud stinger alacağım :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı