Maksimum 29.000 TL laptop önerisi

Oguzhandere046

Femtopat
Daha fazla  
Ucuzdan pahalıya listeleyeyim.
Sondaki en iyisi bence ama fiyat olarak yüksek.
F/P olarak değerlendirebilirseniz sevinirim.
Maksimum 29k da laptop onerebilirsiniz.

F/P olarak 6800H Nitro, 17.3 önemliyse 20.5'te tercih edilebilir.

Sizin görüşleriniz önemli hocam. Legion hakkında ne düşünüyorsunuz?
O bilgisayarı 23.600'e almıştım problem yaşadım iade ettim. Ama problem benden kaynaklıymış. Şimdi aynısını 24.700'e alayım mı sizce?

Güzel modeller önerebilirim hemen önereceğim 5 dakikaya.

Ne için kullanacaksınız?

Oyun için. Valorant, PUBG, CoD: MW2 vs.
Bu linkler yurt dışı. Problem olmaz mı? 3060 tercih ediyorum.

Sizin görüşleriniz önemli hocam. Legion hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ve o bilgisayarı 23.600'e almıştım problem yaşadım iade ettim. Ama problem benden kaynaklıymış. Şimdi aynısını 24.700'e alayım mı sizce

Oyun için. Valorant PUBG CoD MW2 vs

Legion güzel model fakat biraz pahalı özelliklerine göre, ekstra olarak RAM stickleri yüzünden biraz daha düşük performans veriyor onu da değiştirmek lazım. Ne problemi yaşamıştınız?

Legion güzel model fakat biraz pahalı özelliklerine göre, ekstra olarak RAM stickleri yüzünden biraz daha düşük performans veriyor onu da değiştirmek lazım. Ne problemi yaşamıştınız?
Win 10 pro yükledim. Ama satıcının söylediğine göre bu cihazlarda henüz pro için driver çıkarılmamış. O nedenle Açıldığında siyah ekran oluşması, mavi ekran verme, donma ve sadece güç tuşuna basarak kapatma sorunları oldu
Tulpar hoşuma gidiyor özellikleri iyi ama Monster sonuçta. Çok ısındığını falan söylüyorlar. Monster öneriyor musunuz

Windows 10 Pro yükledim. Ama satıcının söylediğine göre bu cihazlarda henüz Pro için driver çıkarılmamış. O nedenle Açıldığında siyah ekran oluşması, mavi ekran verme, donma ve sadece güç tuşuna basarak kapatma sorunları oldu

Pro'dan ziyade Windows 10 yüklediğiniz için olabilir, artık bu tip yeni cihazların driverı Windows 11 için çıkıyor.

Sizin görüşleriniz önemli hocam. Legion hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Ve o bilgisayarı 23.600 e almıştım problem yaşadım iade ettim. Ama problem benden kaynaklıymış. Şimdi aynısını 24.700 e alayım mı sizce

Oyun için. Valo Pubg cod mw2 vs
Bu linkler yurtdışı. Problem olmaz mı ? Ve 3060 tercih ediyorum
Olmaz amazona ait. 3050 bence yeterli oyun için siz bilirsiniz :d

Olmaz amazona ait. 3050 bence yeterli oyun için siz bilirsiniz :d
3060 öneriniz varsa alabilirim

Pro'dan ziyade Windows 10 yüklediğiniz için olabilir, artık bu tip yeni cihazların driverı Windows 11 için çıkıyor.
Satıcı win 10 home yüklediğini ve problemin düzeldiğini söyledi. Ama iadeyi kabul etmek zorunda kalmış Vodafone yanımda dan. Olay dün oldu bugün 1100 TL zam geldi. Aldığım hatanın linki burda. Ryzen 5 5600H laptopta DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası

3060 öneriniz varsa alabilirim

Satıcı Windows 10 Home yüklediğini ve problemin düzeldiğini söyledi. Ama iadeyi kabul etmek zorunda kalmış Vodafone yanımdadan

Pek mantıklı gelmedi :D Home'la Pro sürümü arasında öyle sorunlar yaratacak bir fark yok çünkü. 6800h veya intel modeli tercih edebilirsiniz o zaman.

Geri
Yukarı